• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

Вступні випробування - національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023-2024 н.р.

  • жовтня 02, 2023

УВАГА!  УВАГА! УВАГА!

До уваги здобувачів освіти випускних груп

У 2023-2024 навчальному році вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту  (НМТ) на комп’ютерній основі.

  1. У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завданняіз 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія).
  2. Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.
  3. Чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день:два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви.
  4. Передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії. 
  5. Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах(ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за покликанням:https://testportal.gov.ua/vstupni-vyprobuvannya-na-bakalavrski-programy-u-2024-rotsi-chogo-ochikuvaty/

  • Share This: