20 квітня 2023 року у ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбувся I етап обласного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання училища за професією «Манікюрник», номінація «Салонне покриття нігтів гель-лаком». Учасниці змагань, Олена Рак та Віра Андріанова, виконували завдання за різними техніками. Зокрема, ліву руку покривали гель-лаками у техніці «Французький манікюр», а праву руку - червоним гель-лаком.
I етап обласного конкурсу фахової майстерності складався з практичної та теоретичної частин, у яких Олена Рак та Віра Андріанова показали високі результати. Незалежне журі, експертно оцінили роботи учасників. Бажаємо перемоги майстрам училища у подальших етапах!
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-24_14-18-10-120.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-24_14-18-10-163.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-24_14-18-10-324.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-24_14-18-10-371.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-24_14-18-10-577.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-20_13-12-55-233.jpg)
![](assets/images/news/2023/zobrazhennya_viber_2023-04-20_13-12-53-879.jpg)