19 червня 2026 року став особливим, хвилюючим та незабутнім днем для 36 групи Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму. Офіційно: державний кваліфікаційний іспит за професією «Перукар ( перукар- модельєр) Візажист» успішно завершено!
Позаду роки наполегливої праці, відточування кожної лінії, сотні відпрацьованих локонів, ідеальних ліній та бездоганних розтушовок.
Здобувачі освіти показали просто ВІДМІННІ результати! Кожна дипломна робота вражала акуратністю, сучасним підходом, сміливістю ідей та чистим професійним виконанням. Це результат неймовірної синергії, таланту учнів та великої підтримки наших викладачів і майстрів виробничого навчання - Ольги СКІБЧИК, Ольги ГУЙДИ та Ольги СИРОЇЖКО.
Щиро вітаємо наших випускників із цим успішним фінальним етапом професійного становлення! Бажаємо вам впевненості у власних силах, безмежного творчого натхнення, шаленого кар'єрного зростання та завжди задоволених і вдячних клієнтів. Нехай здобуті знання стануть міцним фундаментом для реалізації найсміливіших мрій!







