• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

У цей непростий час важливо не забувати про тих, хто щодня несе найбільший біль - матерів, які втратили своїх синів у війні. У рамках благодійної акції до Дня матері 08.05.2025 року учні групи N 35 за професією флорист, квіткар разом з майстрами виробничого навчання Христиною Кубів, Ольгою Ониськів у співпраці з підприємством «Квітоцентром» взяли участь у зворушливому майстер-класі з виготовлення квіткових композицій для матерів загиблих захисників України, який відбувся в Українському Домі «Перемога».

Мета заходу — не лише проявити вдячність і шану матерям полеглих воїнів, а й подарувати їм частинку краси, тепла та підтримки через мову квітів. Кожна композиція символізувала пам’ять, любов і вічну вдячність за подвиг їхніх синів.

Під час майстер-класу учасники мали змогу дізнатися про символіку кольорів, основи створення композицій та принципи сучасної флористики. Захід пройшов у атмосфері щирості, підтримки та взаємоповаги.

Цей майстер-клас став прикладом того, як творчість може бути способом вшанування пам’яті та інструментом емоційної підтримки для тих, хто цього потребує найбільше.

  • Share This: