• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

Народний художній театр моди «Феєрія краси»

Народний художній театр моди «Феєрія краси» - окраса та перлина навчального закладу. Театр моди «Феєрія краси» був створений у 1997 році. У 2022 році наш театр буде відзначати своє 25 річчя творчої діяльності.

Мета театру – демонстрація моделей одягу, зачісок відповідно до тематичних композицій. Кожна демонстрація – це видовищна міні вистава, побудована за певним сценарієм, поставлена режисером-керівником і майстерно зіграна акторами на подіумі або сцені засобами одягу, зачісок, флористичних аксесуарів.

У ролі моделей театру моди «Феєрія краси» виступають учні училища. У колективі панує дух творчості, що допомагає розвитку кожної особистості, творчому зростанню потенціалу театру в цілому. У театрі моди задіяні учні різних груп I – IV курсів училища.

  Учасники театру «Феєрія краси» вивчають такі дисципліни як: хореографія, дефіле, фото-клас, акторська майстерність, основи стилю та візажу, перукарської справи. Творчі виступи , хореографічні картинки та покази колекцій одягу є хвилюючими, емоційно - захоплюючими як для акторів театру так і для глядачів. Колектив розвивається, постійно перебуває у пошуку нових ідей. Дуже важливим у роботі театру є те, що його учасники є не тільки моделями, а й творцями зачісок, колекцій одягу, флористичних виробів.

 Народний художній театр моди «Феєрія краси» щорічно приймає участь у Всеукраїнському конкурсі колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива». Так  в листопаді 2019 року театром були представлені три колекції одягу : «Магія космосу», «Школярики», «Спортивний шпацер». В номінації pret-a-porte колекція одягу «Школярики» виборола II місце. Члени журі також відзначили професіоналізм, артистизм і грацію моделей, вміння донести ідею і задум авторів колекцій.

Щорічно народний художній театр моди «Феєрія краси» приймає участь у конкурсних творчих звітах професійно-технічних і вищих навчальних закладів та отримував дипломи лауреата.Народний художній театр моди «Феєрія краси» є учасником мистецького і культурного життя міста Тернопіль.

 Учасники творчого колективу через костюми, театралізовані композиції, образи, сценічну пластику, музику, танець та слово демонструють захоплюючі дійства, несуть красу, естетичну насолоду, пропагують моральні якості, виховують любов до рідної землі , України.

  • Share This: