• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

Робота практичного психолога з коллективом училища

Педагогічна діяльність є складною і виснажливою, оскільки навантаження на педагогічних працівників не вичерпується їхнім робочим часом. Крім того, постійне перебування серед людей може призвести до «професійного вигорання» педагога.

Актуальною є проблема збереження психічного здоров'я педагогічних працівників училища. З цією метою практичним психологом  проводяться тренінгові заняття:

«Як уникнути професійного вигорання»; «Як подолати негативний емоційний стан»; «Довіра в колективі»;  «Soft skills - навички успіху»; «Дискримінаця. Сексуальні домагання. Сексуальне насильство».

Обов'язковим є надання індивідуальних та групових консультацій педагогам та співробітникам училища, надання допомоги у професійному та особистісному зростанні; здійснення психологічної профілактики у сфері педагогічної діяльності; проведення психодіагностичнго дослідження клімату у колективі та стилю керівництва; допомага у вирішенні конфліктів у педагогічному колективі;

Все це сприяє встановленню позитивного психологічного клімату в колективі училища. Таким чином, зберігається психофізичне здоров'я усіх учасників освітнього процесу.

Турбота про себе: що це, навіщо і як?

АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ТРЕНІНГ «СИЛА ЕНЕРГІЇ МОГО РОДУ»

  • Share This: