• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

     Учні групи № 21Т за професією кравець, в яких навчання відбувається з впровадженням елементів дуальної форми, проходять виробниче навчання в умовах виробництва на підприємстві ТОВ «Мода-Текс»

     На підприємстві учні мають можливість працювати на навчальній дільниці, як у складі учнівських бригад, так і у бригадах кваліфікованих робітників.  Це дає змогу:

  • адаптуватись до конкретних умов сучасного виробництва;
  • закріпити теоретичні знань і удосконалити професійні вміння і навички;
  • оволодіти сучасними технологіями та прогресивними методами виконання робіт в умовах виробництва;
  • оволодіти досвідом новаторів виробництва;
  • освоїти виробничі норми та досягти високого рівня продуктивності праці.

     У процесі проходження виробничого навчання на швейному  підприємстві учні шиють різноманітні вироби: блузи, сукні, штани, сарафани, спідниці, виконуючи весь цикл швейних операцій у складі бригад.

    Майстер виробничого навчання Макух О.П. проводить облік відвідування учнів,  здійснює контроль за виконанням навчальних програм учнями у період виробничого навчання, забезпеченням учнів матеріалами, сировиною, інструментами, обладнанням.

     Особливу увагу майстер виробничого навчання приділяє створенню належних безпечних умов праці учнів при проходженні виробничого навчання.

Дуальна освіта

Практика показує, що учні, які здобувають освіту за дуальною формою навчання мають значні переваги, адже теоретичні знання, закріплені  навчанням на виробництві, формують висококваліфікованого, технологічно- майстерного робітника  конкурентоспроможного  на  українському та європейському ринках праці.

Здобувачі освіти групи № 21-Т професії «Кравець» проходять  виробничу практику з елементами дуальної освіти на одному з швейних підприємств         м. Тернопіль. На цьому підприємстві учні  мають змогу познайомитися  з процесом виробництва одягу, опанувати різні технологічні операції та переймати досвід у кваліфікованих робітників підприємства, працюючи  в бригаді з розподілом праці. Підприємство використовує новітнє швейне устаткування, що дозволяє нашим здобувачам освіти вивчити  технологічний процес виготовлення швейних виробів, зокрема військової амуніції, яка є такою необхідною українським захисникам.

  • Share This: