У Тернопільському ВПУ сфери послуг та туризму педагогічний колектив працює на високі результати праці, а це значить, що на високому професійному рівні надають якісно освітні послуги. Підтвердженням стала перемога здобувачкою освіти КЕРНИЦЬКОЮ СОФІЄЮ, яка опановує професію «кравець,закрійник», у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE у номінаціі «Технологіі моди».
Вітаю!!! Молодці.
Спільна наполеглива справа дає високі результати.
![](assets/images/news/zhovten/21-10-2021vordskils-kravec.jpg)