• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net

 

 

 

     Студентські роки є чи не найкращими роками в житті. Саме за студентства кожен  стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми . Так, 13 вересня у гуртожитку № 1 пройшли організаційні збори Ради гуртожитку, на яких було обрано голову Ради гуртожитку - Кирилюк Оксану, ученицю групи № 30, членів Ради гуртожитку та затверджено план роботи на 2021-222 н.р. А також вихователі разом із учнями розглянули пріоритетні напрямки роботи.

    У кожної генерації є свої лідери – люди, які визначають обличчя часу, змінюють життя, активно впливають на його перебіг. Яким буде 2021-2022 навчальний рік залежить від усіх учасників освітнього процесу. Для цього потрібні не тільки приклади старших, а й цілеспрямована робота  активної та рішучої молоді. 

     17  вересня 2021 року відбулася учнівська конференція у нашому училищі, на якій було обрано голову та актив учнівського самоврядування.  За підсумками голосування головою учнівського самоврядування стала Гарасим’як Аліна,  учениця 24 групи, а її заступником - Корнят Дмитро, учень 26 групи. 

     Вітаємо з почесною місією новообраних лідерів! Бажаємо свідомо будувати своє майбутнє, ставити гідні та високі цілі. Нехай ваші справи приносять користь суспільству.

  • Share This: