Природничо-математичного циклу

Методична комісія викладачів природничо-математичного циклу та Захисту Вітчизни, фізичної культури та здоров'я
  Провідною метою роботи викладачів методичної комісії є розвиток пізнавального інтересу учнів, творчого продуктивного мислення, самостійності за допомогою методів стимулювання та мотивації навчально-пізнавальної діяльності з використанням елементів інтерактивного навчання. Для вирішення даної мети викладачі та майстри в/н методкомісії працюють над вивченням і використанням в навчальному процесі нових виробничих та навчальних технологій, передового педагогічного досвіду виховання та навчання.Науково-теоретична підготовка педагогів спрямована на вивчення, обговорення проблем сучасної профтехосвіти, глибоке розуміння законів і закономірностей розвитку теорії пізнання, оволодіння методикою педагогічних досліджень.

Голова методичної комісії – Ярмошевич Оксана Борисівна 

Члени методкомісії:

Брик Юлія Ростиславівн 

Василинчук Андрій Васильович 

Грушко Галина Євгенівна

Заболотна Віра Петрівна

Іваницька Світлана Василівна

Ількевич Тетяна Іванівна

Качоровський Микола Миколайович

Козуб Ярослав Ярославович

Ломіковська Марія Іванівна

Михальська Руслана Григорівна

Олійник Наталія Михайлівна

Романюк Марія Богданівна

Явор Наталія Ярославівна

    14 грудня 2020 року викладачем Олійник Н.М. проведено відкритий урок з інформатики у групі №33, на тему «Шари. Робота з шарами. Трансформація об’єктів».

     На уроці використовувалися різноманітні методи та технології навчання (демонстрація презентації та робота з шарами у програмі Photoshop, інтерактивна вправа LearningApps). Під час виконання практичної роботи учні працювали із шарами, а саме: створення, дублювання, перейменування, об’єднання та групування. Завдання розроблено з врахуванням особливостей обраної учнями професії агент з організації туризму.   

     1 грудня 2020 року викладач фізичної культури Козуб Ярослав Ярославович провів відкритий урок у групі №24 на тему: «Удосконалення техніки передачі та прийому м’яча двома руками до верху».

     20 лютого 2020 року викладач Михальська Руслана Григорівна провела відкритий урок з математики на тему: Правильна піраміда. Площа поверхонь правильної піраміди.

     Урок було обговорено на засіданні методичної комісії з представниками атестаційної комісії.

     18 грудня 2019 року викладач Гефко Володимир Григорович провів відкритий урок з фізичної культури в групі №15 на тему: Технічна та тактична підготовка учнів з волейболу.

     Урок проведений на високому методичному рівні.

     Обговорення уроку відбулося на засіданні методкомісії.

     17 грудня 2019 року в училищі проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, екології серед учнів профтехучилищ області.

     Під час проведення олімпіади відбулося засідання обласної методкомісії викладачів біології, екології, на якому виступили викладачі нашого училища:

     Брик Ю.Р. – викладач біології і екології з доповіддю на тему: Розвиток особистої відповідальності за стан довкілля, формування ціннісної орієнтації на збереження природи.

     Ярмошевич О.Б. – викладач біології і хімії, яка ознайомила присутніх з новинками фахових видань.

     5 грудня 2019 року викладач Ількевич Тетяна Іванівна провела відкритий урок з фізики на тему: Магнітне поле.

    Відбулося засідання методкомісії, на якому було проведено обговорення відкритого уроку з фізики.

     24 жовтня 2019 року  керівником фізичного виховання Гефко В.Г. проведено свято сильних, спритних, вільних людей - козаків - "Козацькі наснаги - 2019". У спортивному заході взяли участь п'ять команд: учні груп № 13, 15, 23, 33, 16Т. Наші хлопці та дівчата показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки та козачки. У напруженій боротьбі І місце і перехідний кубок здобула команда учнів групи №16Т, з невеликим відривом 2 місце посіла команда групи №23, 3 місце - учні групи №15.

     5 вересня 2019 року відбулося засідання викладачів метод комісії природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров’я з таким порядком денним:

 1. Обговорення і затвердження плану роботи методичної комісії на 2019-2020 н.р..
 2. Про тарифікацію викладачів метод комісії на 2019-2020н.р..
 3. Про розгляд поурочно-тематичних планів з предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров’я та Захисту Вітчизни на 2018-209н.р., про плани роботи кабінетів і предметних гуртків.
 4. Про чергову атестацію викладачів методкомісії  у 2019-2020н.р..
 5. Обговорення методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо викладання предметів загальноосвітнього циклу у 2019-2020н.р..
 6. Про проведення діагностичних контрольних робіт групах першого курсу.

     31 травня 2019 року викладачами фізики М.Б Романюк та Т.І. Ількевич було підготовлено та проведено вікторину «Відомі постаті рідного краю» для учнів 10 та 20 груп училища.

 

     30 травня 2019 року учні груп №15 та 25 разом із викладачем екології Ярмошевич О.Б. відвідали еко бібліотеку м. Тернополя де ознайомилися з напрямами її роботи.

     Бібліотека пропонує: еко – пікніки, виставки – інсталяції, дегустацію друкарського двору, заняття клубу “Смакуй життя з ЕКО”, квести, флешмоби, акції, віртуальний туризм.

     29 травня 2019 року учні групи № 10 та № 26 разом з викладачами Р.Г. Михальською та Т.І. Ількевич побували на екскурсії в Тернопільському центрі науки.

     Однією з улюблених спортивних ігор, особливо у хлопців, є футбол, але 29 травня 2019 року, учні грали, не у звичайний, а у "Географічний футбол".

     Гра складалася із 84 запитань, які були поділені на три сектори (легкі, середні і складні). Учні кидали м'яч, і обирали табличку із запитаннями; якщо учень відповідав правильно - Гол!!!

     Море емоцій, захоплююча і рухлива гра, а головне - хороший настрій 🙂 

     28 травня 2019 року викладач математики Михальська Р.Г. та учні групи № 24 провели математичну вікторину «Сильна ланка».

     Мета даного заходу: показати учням, що у світі немає місця для «негарної математики»; розвивати інтерес до вивчення математики, бажання пізнавати нове, логічне мислення, навички швидкої лічби, творчу активність; виховувати естетичні смаки, впевненість у собі, вміння швидко та правильно приймати відповідальні рішення.

     Математичнаій гра «Сильна ланка» складалася з восьми раундів, у кожному з яких визначався «найслабший» учасник по кількості правильних відповідей. У кожному раунді учні отримували по 4 запитання. Гра тривала, поки не залишилося два гравці, серед яких визначився найсильніший.

     Перемогу в даному заході здобула Борівець Діана, друге почесне місце отримала Щербан Ліза.

     27 травня 2019 року в рамках предметного тижня викладачем біології Ярмошевич О.Б. для учнів групи №15 була проведена екскурсія на тему: "Пізнаємо природу рідного міста".

07 березня 2019 року викладач фізики Василинчук А.В. провів відкритий урок з фізики у групі №33 на тему: Дозиметрія. Дози випромінювання. Радіоактивний захист людини.

 Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров'я,  загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість, проявляли в іграх, забавах.

     Так, 19 лютого 2019 року в рамках місячника військово патріотичного-виховання керівником фізичного виховання Гефко В.Г. та викладачами фізичного виховання Козубом Я.Я.; Качоровським М.М. було проведено свято сильних, спритних, вільних людей - козаків - "Козацькі забави - 2019". У спортивному заході прийняло участь чотири команди: учні груп № 13, 23 і дві команди представників групи №16Т.Наші команди показали що вони гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки та козачки. У запеклій боротьбі І місце і перехідний кубок здобула команда учнів групи №16Т.

В понеділок, 4 лютого 2019 року учні групи №16 під керівництвом викладача фізики Ількевич Т.І. прийняли участь у заходах, приурочених до дня народження видатного вченого та громадського діяча Івана Пулюя, що проходили у Центрі Науки. Учні мали змогу ознайомитися з життєвим шляхом та науковими досягненями видатного земляка. Програмою заходів було передбачено науково-попклярні лекторії за участю відомого українського вченого-астронома, професора Климишина І.А. та дослідника наукової спадщини Івана Пулюя Рокіцького О.М. а також провідних науковців Тернопільського національного технічного університету Крамара О.І. та Бачинського М.В.

26 лютого 2019 року викладач фізичної культури і здоров'я Качоровський М.М. провів відкритий урок з розділу "Туризм" на тему: Вивчення елементів туристичної техніки у групі №23.

13 грудня 2018 року відбувся круглий стіл на тему: Успішний відкритий урок; підготовка й організація. В обговоренні взяли участь члени методкомісії: “Брик Ю.Р., Ярмошевич О.Б., Ількевич Т.І., Іваницька С.В., Явор Н.Я.

10 грудня 2018 року відбулось чергове засідання методкомісії на якому розглянуто такі питання:

1.     Розгляд методрозробки уроку з фізичної культури і здоров’я (волейбол) яку представив викладач фізичної культури і здоров’я Козуб Я.Я.

2.     Про проведення директорських контрольних робіт за І семестр

2018 - 2019 н.р.

Богуславець Л.А.

Заступник директора

3.     Розгляд і обговорення методрозробки уроку з фізики: Основні положення теорії відносності. Швидкість світла у вакумі.

Ількевич Т.І.

Викладач фізики

22 листопада 2018 року  на спортивній базі Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, відбулися обласні змагання з настільного тенісу. Команда дівчат з групи №10 нашого навчального закладу  в напруженій боротьбі здобула І місце серед професійно-технічних навчальних закладів.

Вітаємо

Чіп Валерію Володимирівну та Венгриняк Іванну Юріївну з перемогою!

18 жовтня 2018 року на засіданні методкомісії розглянуто і обговорено такі питання.

1.     Розгляд і аналіз результатів діагностичних контрольних робіт і визначення шляхів усунення прогалин у знаннях учнів

Члени методкомісії:

Ількевич Т.І., Михальська Р.Г.,

Ярмошевич О.Б.

2.     Обговорення і затвердження планів самоосвіти викладачів методкомісії.

Плани методкомісії.

3.     Робота з обдарованими дітьми. Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

Богуславець Л.А.

Заступник директора

4.     Про затвердження графіка взаємовідвідування уроків членами методкомісії.

Ярмошевич О.Б.

Голова методкомісії.

22 вересня 2018 року на засіданні викладачів методкомісії розглянуто завдання для проведення діагностичних контрольних робіт з хімії та фізики серед учнів.

6 вересня 2018 року відбулося засідання викладачів метод комісії природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров’я з таким порядком денним:

 1. Обговорення і затвердження плану роботи методичної комісії на 2018-2019 н.р..
 2. Про тарифікацію викладачів метод комісії на 2018-209н.р..
 3. Про розгляд поурочно-тематичних планів з предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров’я та Захисту Вітчизни на 2018-209н.р., про плани роботи кабінетів і предметних гуртків.
 4. Про чергову атестацію викладачів методкомісії Грушко Г.Є., Качоровського М.М., що атестуються у 2018-209н.р..
 5. Обговорення методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо викладання предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров’я та Захисту Вітчизни у 2018-209н.р..

[pdf-embedder url="http://tvpu.adr.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/Tizhden-2018.pdf" title="Tizhden 2018"      21 травня 2018 року      Викладачами інформатики Іваницькою Яною Романівною та Явор Наталією Ярославівною проведена екскурсія на фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, де учні групи №25 були ознайомлені з принципом роботи ЗD принтера.      Викладач біологія Ярмошевич Оксана Борисівна провела пізнавальну екскурсію в «Зоокуточок» парку Топільче, де учні 28 групи ознайомилися з представниками тваринного світу.      Викладач Захисту Вітчизни Козуб Ярослав Ярославович організував і провів першість училища зі стрільби з пневматичного пістолета.      22 травня 2018 року      Викладач хімії Ярмошевич Оксана Борисівна разом з учнями групи №23 провели виховний захід присвячений 155-річчю від дня народження В.І. Вернадського. Захід був проведений у формі презентації учнівського проекту  «Царство моїх ідей попереду…».       23 травня 2018 року.      Викладач фізики Василинчук Андрій Васильович для учнів 24 групи підготував і провів відеоперегляд новинок з фізики «Цікава фізика».      Викладачем біології Брик Юлією Ростиславівною було підготовлено і проведено тематичний захід «Ми за здоровий спосіб життя. Профілактика отруєнь» у рамках презентації учнівського проекту для учнів групи №10.      Данилишин Ольгою Ігорівною, викладачем біології, проведено  біологічну гру «Bioalias» для учнів першого курсу з метою узагальнення  знань учнів  з біології.      Викладачі фізичної культури і здоров’я Козуб Я.Я. , Роганинська Н.В., Гефко В.Г. організували та провели спортивну естафету між учнями першого та другого курсів училища.      24 травня 2018 року.      Викладач фізики Ількевич Тетяна Іванівна підготувала і провела вечір–презентацію «Відомі українські фізики - повернення із забуття» для учнів групи №25.      Викладачі математики Іваницька Світлана Василівна та Іваницька Яна Романівна провели математичний турнір «Математична рапсодія» між учнями другого курсу училища.      В рамках тижня природничо-математичних наук, фізичної культури і здоров’я та Захисту Вітчизни викладачем біології Ярмошевич Оксаною Борисівною проведено екскурсію в обласний еколого-натуралістичний центр для учнів училища.      25 травня 2018 року/      У вестибюлі училища організовано виставку учнівських робіт «Екодзеркало- 2018».      На центральному стадіоні Тернополя 3 травня 2018 року відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ області. Команда училища взяла активну участь у спортивному заході і виборола третє місце в естафеті 4 х 100 м.      Командне призове місце допомогли вибороти учні: Гірняк Наталя, Ревуцька Тетяна, Левенець Марта, Заровенна Марія. В особистому заліку призові нагороди здобули:

 • Ревуцька Тетяна – І місце у стрибках в довжину;
 • Пилипів Леся – ІІ місце в бігу на 800 метрів;
 • Старик Анатолій – ІІІ місце у стрибках в довжину.

14 лютого 2018 року викладач хімії Ярмошевич О.Б. провела відкритий урок на тему: "Загальні хімічні властивості металів". При проведенні уроку викладач використала презентації, відеодосліди, демонстраційний експеримент та різні інтерактивні вправи: випереджувальне завдання, знайди пару, вибери мене, гру "Так" - "Ні", Шерлок Холмс. 17 січня 2018 року проведено круглий стіл на тему: "Формування загальнонавчальних компетентностей учнів". З повідомленнями виступили Ярмошевич О.Б., Брик Ю.Р., Василинчук А.В., Козуб Я.Я., Качоровський М.М., Ількевич Т.І., Іваницька Я.Р., Данилишин О.І. 6 грудня 2017 року було проведено засідання членів методкомісії, де заступник директора Богуславець Л.А. ознайомила присутніх з наказом по училищу про проведення директорських контрольних робіт з предметів загальноосвітнього циклу. 9 листопада 2017 року на засіданні членів методкомісій було розглянуто питання про результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, визначення переможців.

Члени методкомісії

18 жовтня 2017 року на засіданні членів методкомісії були розглянуті такі питання:

1. Розгляд і аналіз результатів діагностичних контрольних робіт і визначення шляхів усунення прогалин у знаннях учнів.

Члени методкомісії

2. Заслуховування та обговорення доповіді на тему: "Роль занять спортом у формуванні здоров'язберігаючих компетентностей учнів".

Рогатинська Н.В. - викладач фізичної культури і здоров'я

3. Розгляд методичної розробки уроку з фізичної культури і здоров'я (баскетбол).

Козуб Я.Я. - викладач фізичної культури і здоров'я

5 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання членів методкомісії з таким порядком денним:

1. Обговорення і затвердження індивідуальних планів самоосвіти викладачів методкомісії.

Члени методкомісії

2. Робота з обдарованими дітьми. Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

Богуславець Л.А. - заступник директора

3. Про затвердження графіка взаємовідвідування уроків членами методкомісії.

Ярмошевич О.Б. - голова методкомісії

18 вересня 2017 року на засіданні методкомісії було розглянуто питання про науково-методичну проблему педагогічного колективу сфери послуг та туризму на 2017/2018 - 2021/2022 навчальні роки, з яким виступила Федоторович Т.З. - методист училища. 1 вересня 2017 року відбулося засідання методкомісії з таким порядком денним: 1. Обговорення і затвердження плану роботи методкомісії на 2017-2018 н.р.

Голова методкомісії Ярмошевич О.Б.

2. Про тарифікацію викладачів методкомісій на 2017-2018 н.р.

Заступник директора Богуславець Л.А.

3. Про розгляд поурочно-тематичних планів з предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я та захисту Вітчизни на 2017-2018 н.р., про плани роботи кабінетів і предметних гуртків.

Голова методкомісії Ярмошевич О.Б.

4. Про чергову атестацію викладача хімії Ярмошевич О.Б. у 2017-2018 н.р.

Заступник директора Богуславець Л.А.

5. Обговорення методичних рекомендацій МОН України щодо викладання предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я та захисту Вітчизни у 2017-2018 н.р.

Члени методкомісії

6. Про проведення діагностичних контрольних робіт у групах першого курсу.

Заступник директора Богуславець Л.А.

  Згідно плану спортивно-масових заходів декади природничо-математичних дисциплін, фізичної культури і здоров'я та Захисту Вітчизни проводились навчально-тренувальні заняття з туристичної техніки груп №13, №23 (агент з організації туризму, оператор комп'ютерного набору) в програмі подолання перешкод. 17 травня 2017 року проведено інтелектуальний турнір "Двобій титанів" між учнями І і ІІ курсів. 12 травня 2017 року проведена виставка тематичних учнівських робіт "Екодзеркало - 2017" Була проведена олімпійська естафета між командою І курсу "Ромашка" та командою викладачів "Максимум" 11 травня 2017 року викладачем фізики Василинчуком А.В. для учнів групи №14 була проведена пізнавальна година "Цікава фізика" 10 травня 2017 року викладачем Захисту Вітчизни Брик Ю.Р. для учнів групи №18 був проведений інформаційно-просвітницький бюлетень "Це потрібно знати! Електронна сигарета: за і проти " 05 травня 2017 року у рамках декади з учнями групи №20 викладачем біології Данилишин О.І. була проведена інтелектуальна гра "Юний біолог". 04 травня 2017 року викладачем Ількевич Т.І. для учнів групи 26 була проведена інформаційно-просвітницька година "Калейдоскоп нобелівський лауреатів" 04 травня 2017 року учні групи №10 разом з викладачем біології Ярмошевич О.Б. та класним керівником Мельник Л.Й. відвідали Тернопільський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. В рамках декади 03 травня 2017 року викладач хімії і біології Ярмошевич О.Б. провела з учнями групи №18 пізнавальну екскурсію "Пам'ятки природи м. Тернополя" 24 квітня 2017 року відбулося засідання викладачів методкомісії, на якому розглянуто питання: 1. Про участь у обласному конкурсі навчальних кабінетів "Захист Вітчизни". 2. Про проведення декади природничо-математичних дисциплін, фізичної культури та здоров'я та Захисту Вітчизни 27 лютого 2017 року викладач математики Іваницька С.В. провела відкритий урок на тему: "Множини та підмножини". Урок проведено на високому методичному рівні з використанням інтерактивних методів навчання. Урок був оговорений на засіданні методичної комісії. 18 січня 2017 року відбулося чергове засідання викладачів методичної комісії, на якому були розглянуті такі питання: 1. Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, аналіз результатів. Голова методичної комісії 2. Про результати проведення директорських контрольних робіт за І семестр 2016-2017 навчальний рік. Члени методичної комісії За результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад переможцями та призерами стали: І місце з географії - Жидяк Ю., група №30 І місце з хімії - Серкіс М., група №28 ІІ місце з фізики - Серкіс М., група №28 ІІІ місце з математики - Нищота Х., група №34 ІІІ місце з біології - Гаврон А., група №16 14 грудня 2016р. викладач фізичної культури і здоров'я Рогатинська Н.В. провела відкритий урок в гр.№14 на тему: "Баскетбол. Навчання техніки кидків м'яча в корзину, розвиток швидкості". Проведений відкритий урок було обговорено на засіданні методкомісії. Члени методкомісії відмітили, що урок пройшов на належному методичному рівні. 8 грудня 2016р. відбулося засідання методкомісії викладачів у формі круглого столу на тему: "Упровадження педагогами методичної комісії ІКТ у навчальний процес", під час якого викладачі Козуб Я.Я., Рогатинська Н.В., Данилишин О.І., Ількевич Т.І., Василинчук А.В. поділились досвідом використання ІКТ на уроках природничо-математичного циклу, фізичної культури здоров'я та Захисту Вітчизни. 5 грудня 2016р. викладач інформатики Явор Наталія Ярославівна провела відкритий урок на тему: "Системи опрацювання табличних даних". Форма проведення уроку - гра. Урок проведений на належному методичному рівні. У цей день відбулося засідання методкомісії викладачів, на якому було проведено обговорення відкритого уроку з інформатики. Викладачі відмітили те, що урок був дуже цікавий, використано різні форми роботи. 24 листопада 2016 року на базі училища відбулося засідання обласної методичної комісії викладачів хімії та біології – проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Членами методичних комісій був проведений практичний семінар на тему: Хімічний експеримент як чинник розвитку пізнавальних інтересів учнів за таким порядком денним: 1. Вивчення нормативних документів, що регламентують діяльність викладачів хімії та біології у 2016-2017 навчальному році. Головко Л.Б. , методист НМЦ ПТО у Тернопільській області 2. Хімічний експеримент з використанням побутових органічних сполук. Ярмошевич О.Б., викладач ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» 3. Експериментальні ситуаційні задачі в навчанні хімії. Жовтюк Г.М., викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ» 4. Навчальний хімічний експеримент як чинник хімічної мови. Нижник Г.П., викладач Тернопільське ВПУ ім. М. Паращука 5. Практична спрямованість домашнього хімічного експерименту. Фургач Т.Й., викладач ДНЗ «Борщівський ПЛ» 17 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання методичної комісії з таким порядком денним: 1. Розгляд і аналіз результатів діагностичних контрольних робіт і визначення шляхів усунення прогалин у знаннях учнів. (Члени методичної комісії) 2. Обговорення і затвердження індивідуальних планів самоосвіти викладачів методкомісій. (Члени методичної комісії) 3. Робота з обдарованими дітьми. Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін. (Богуславець Л.А., заступник директора) 4. Заслуховування та обговорення доповіді на тему: Вплив оздоровчої фізичної культури на організм учнів. (Рогатинська Н.В., викладач фізкультури і здоров’я) 5. Про затвердження графіка взаємовідвідвідування уроків членами методкомісій. (Ярмошевич О.Б., голова методичної комісії) 6. Розгляд методичної розробки уроку з фізичної культури і здоров’я (баскетбол). (Козуб Я.Я., викладач фізкультури і здоров’я) З 26 по 29 вересня проходив Всеукраїнський олімпійський тиждень, у рамках якого в училищі було проведено ряд спортивних змагань. Першість навчальних груп з легкої атлетики: -  біг 60 метрів, дівчата: І місце - Моторна Вікторія, група №14Т; ІІ місце - Ревуцька Тетяна, група №16; ІІІ місце - Малищик Наталія, група №22. - біг 60 метрів, юнаки: І місце - Байдак Олег, група №16Т; ІІ місце - Мушка Роман, група №16Т; ІІІ місце - Артемчук Артур, група №33.   - стрибки в довжину з розбігу, дівчата: І місце - Озерянська Христина, група №3Т; ІІ місце - Бондар Інна, група №28; ІІІ місце - Черевата Леся, група №14Т. Ревуцька Тетяна, група №16; - стрибки в довжину з розбігу, юнаки: І місце - Возни Віталій, група №12Т; ІІ місце - Лупак Дмитро, група №33; ІІІ місце - Кулагін Олександр, група №12Т. Команда дівчат у складі Зятківської Руслани (група №33) і Якібівської Лесі (група №24) вибороли ІІ місце з шахів першості області серед ПТНЗ. У особистому заліку Зятківська Руслана зайняла ІІ місце. У рамках олімпійського тижня була проведена спортивна вікторина на тему "Спортивні досягнення українських спортсменів на літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро". Переможцями стали учні групи №33. 2 вересня 2016 року відбулось засідання методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я, захисту Вітчизни та з таким порядком денним: 1. Обговорення і затвердження плану роботи методкомісії  на 2016-2017 н.р. Голова методкомісії Ярмошевич О.Б. 2. Про тарифікацію викладачів методкомісії. Заступник директора Богуславець Л.А. 3. Про розгляд поурочно-тематичних планів з предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я та Захисту Вітчизни на 2016-2017н.р., про плани роботи кабінетів і предметних гуртків. 4. Про чергову атестацію викладача математики Іваницької С.В., викладача інформатики Явор Н.Я., викладача фізичної культури і здоров'я Рогатинської Н.В. у 2016-2017н.р. Заступник директора Богуславець Л.А. 5. Обговорення методичних рекомендацій МОН України щодо викладання предметів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я та Захисту Вітчизни у 2016-2017 н.р. Члени методкомісії 6. Про проведення діагностичних контрольних робіт у групах першого курсу. Заступник директора Богуславець Л.А.   23 березня 2016 року відбулося засідання методичної комісії у формі круглого столу на тему: "Використання інноваційних та інтерактивних технологій навчання на уроках дисциплін природничо-математичного циклу, фізичної культури та здоров'я, Захисту Вітчизни". Викладачі поділилися досвідом роботи з використанням сучасних технологій у навчанні. 15 березня 2016 року на виконання плану роботи училища на 2015-2016 навчальний рік та згідно наказу №64 по училищу від 26.02.2016 року відбулося засідання методичної комісії з питання розгляду пакету завдань для проведення зрізу знань з біології 16 лютого 2016 року відбулося розширене засідання методичної комісії, на якому викладач фізичної культури і здоров'я провів інформаційно-пізнавальну годину для майстрів виробничого навчання, викладачів на тему "Допоможи собі й учневі бути здоровим". 20 січня 2016 року відбулося засідання методичної комісії з питань: 1. Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, аналіз результатів. 2.Про підсумки проведення тижня природничо-математичних дисуиплін, фізичної культури і здоров'я та Захисту Вітчизни. 3. Про розгляд пакету ККР з хімії, біології, інформатики для проведення атестаційної експертизи ДПТНЗ Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму. 18 грудня 2015 року відбулось засідання методкомісії з порядком денним:

 • розгляд матеріалів "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий стан фізичного виховання в професійно-навчальних закладах. Рибіна І.О.

З 14 по 22 грудня 2015 року в училищі проходив тиждень природничо-математичних дисциплін, фізичної культури та здоров'я та Захисту Вітчизни. В рамках тижня проведено ряд заходів, а саме:

 • конкурс предметних газет "Парад планет" (Ярмошевич О.Б.)

засідання методичної комісії викладачів, на якому було презентовано портфоліо викладача фізичної культури та здоров'я Козуба Я.Я. та блог викладача біології Брик Ю.Р.

 • відеопрезентацію на тему: Видатні вчені Тернопільщини підготував викладач математики Шафран В.Б.

 • олімпійський день в училищі - спортивна естафета між викладачами методкомісії та учнями І курсу.

 • змагання на першість серед учнів та викладачів училища по стрільбі з пневматичного пістолета.
 • екскурсія в обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

 • інтелектуальний поєдинок з інформатики проведений Явор Н.Я. в групі №12.

 • презентація досвіду роботи викладача біології на засіданні обласної секції.
 • спортивні змагання з волейболу серед дівчат училища. (Рогатинська Н.В.)
 • першість по волейболу між з командами ТВПУ сфери послуг та туризму і Тернопільським кооперативно-економічним коледжем.

26 листопада 2015 року відбулося чергове засідання методкомісії викладачів природничо-математичного циклу, фізичної культури і здоров'я та Захисту Вітчизни з порядком денним: 1. Про результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Члени методкомісії 2. Про проведення тижня природничо-математичних дисциплін, фізичної культури та здоров'я та Захисту Вітчизни. Голова методичної комісії 3. Про проведення директорських контрольних робіт за І семестр 2015-2016 н.р. Рибіна І.О. - заступник директора 10 листопада 2015 року викладачем біології та Захисту Вітчизни Брик Ю.Р. був проведений відкритий урок на тему "Основні напрямки сучасної біотехнології". 28 жовтня 2015 року викладач фізичної культури Козуб Я.Я., який атестується у 2016 році, провів відкритий урок на тему "Техніка передачі м'яча двома руками від грудей у русі". Даний урок став уроком справжньої співпраці вчителя й учнів, майбутніх кравців. Заняття відповідало організаційним, дидактичним, психологічним, етичним і санітарно-гігієнічним вимогам. Козуб Я.Я. бачить учнівський колектив не лише як об'єкт свого впливу, а в першу чергу, як союзника в навчальному процесі; викладач має власну формулу побудови уроків, у той же час творчо використовує здобутки педагогів-майстрів.