Про навчальний заклад

Відповідно до наказу № 475 Міністерства освіти і науки України "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області" від 11.06.2007р. професійно-технічне училище №3 м. Тернополя перейменовано у державний професійно-технічний заклад "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму".

Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму є державним професійно-технічним закладом, підпорядкованим управлінню освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Училище є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штамп, здійснює освітньо-професійну підготовку за третім атестаційним рівнем.

Училище діє на підставі власного Статуту, який затверджений Міністерством освіти і науки України 30 червня 2007р.

Навчальний процес здійснюється в триповерховому навчальному корпусі площею 2160 кв.м., в якому обладнані навчальні кабінети, спортивний зал, актова зала, їдальня.

У двоповерховому навчально-виробничому корпусі площею 1300 кв.м. розміщені майстерні для професій "оператор комп’ютерного набору", "кравець", "флорист", а також комп'ютерні лабораторії, які підключені до мережі Internet.

Учні училища забезпечені гуртожитком площею 5100 кв.м., який знаходиться неподалік навчального корпусу та виробничих майстерень. Це п'ятиповерхова споруда, де на першому поверсі розміщені навчальні кабінети і майстерні з професій: "перукар", "агент з організації туризму", "штукатур, лицювальник-плиточник, маляр".

В гуртожитку створено всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку учнів: кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку, кухонні кімнати, кімнати особистої гігієни. Обладнано медичний пункт площею 30,8 кв.м., ізолятор.

В училищі діє бібліотека з читальним залом площею 85,3 кв.м., при ній створено інформаційно-творчу групу "Знай".