Перукар. Манікюрник. Візажист

Методична комісія майстрів виробничого навчання, викладачів за професією

перукар, (перукар – модельєр); манікюрник; візажист

     Проблема, над якою працюють члени комісії: Формування професійної компетентності учнів шляхом використання інноваційних технологій в індустрії моди. 

Голова методичної комісії: Сироїжко Ольга Мирославівна, майстер виробничого навчання І категорії, викладач   вищої категорії з професії  - перукар  ( перукар  – модельєр )

Члени методичної комісії:

Андріанова Віра Юріївна, майстер виробничого навчання, викладач з професії – манікюрник

Бердей Вікторія Дмитрівна, майстер виробничого навчання І категорії, викладач першої  категорії з професії – перукар ( перукар – модельєр)

Гуйда Ольга Ярославівна, майстер виробничого навчання, викладач з професії – перукар ( перукар – модельєр)

Іванцик Оксана Євгенівна, викладач професійно – теоретичного навчання вищої категорії

Кісельова Ірина Степанівна, майстер виробничого навчання ІІ категорії, викладач вищої категорії з професії – перукар ( перукар – модельєр)

Рак Олена Вікторівна, майстер виробничого навчання, викладач з професії – манікюрник

Рихлевич Оксана Степанівна, викладач професійно – теоретичного навчання першої категорії

Рімкевічіус Наталія Петрасівна, майстер виробничого навчання з професії – візажист

Романець Надія Федорівна, майстер виробничого навчання з професії – перукар ( перукар – модельєр)

Скібчик Ольга Ігорівна, майстер виробничого навчання, викладач з професії – візажист

Ярова Мирослава Альбінівна, майстер виробничого навчання, викладач з професії – перукар ( перукар – модельєр)

30 червня 2020 року відбулось ПКА (дистанційно) за професією перукар(перукар-модельєр) у групі №14. Учні надсилали відеозахист екзаменаційних робіт на електрону пошту навчального закладу.

     Члени комісії мали змогу оцінити майстерність та креативність учнівських робіт.

     Високий рівень майстерності продемонстрували: Савка Д., Варварчук А., Кривокульська Н., якість виконання відповідала рівню кваліфікації «перукар».

26 червня 2020 року відбулась державна кваліфікаційна атестація у дистанційній формі за професією: “Візажист, манікюрник ІІ розряд(2 клас)”.

     Учні надсилали відеороботи на електрону пошту навчального закладу.

     Державна кваліфікаційна комісія мала змогу оцінити якість та креативність учнівських робіт. Учениці Матіяш Тетяна, Процюк Лідія, Баліцька Юлія, Грунда Уляна продемонстрували високий рівень майстерності та показали хороші результати при виконанні візажних та манікюрних робіт.

     26 червня 2020 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація (дистанційно) за професією перукар (перукар-модельєр) у групі №16. Учні надсилали відео-захист екзаменаційних робіт на електрону пошту навчального закладу.

     Члени комісії мали змогу переглянути та оцінити якість та креативність учнівських робіт.

     Нагорна Олеся, Мазурок Марія, Кравець Аліна, Котович Вікторія, продемонстрували високий рівень майстерності та показали хороші результати у виконанні класичної стрижки та укладки волосся.

     19 червня 2020 року відбулась державна кваліфікаційна атестація для учнів групи №34 за професією перукар (перукар-модельєр) у дистанційній формі. Були надіслані відео виконання екзаменаційних робіт на електрону пошту навчального закладу. Державна кваліфікаційна комісія мала змогу оцінити практичні навички та професійні знання. Результат виконаних робіт відповідає діючим якісним і кількісним показникам. Учениці Мазурик Юлія, Лобур Діана, Сирота Алла, Михалик Діана, Альдикевич Наталія, Сказінська Катерина, Витягловська Марія підтвердили набуті професійні навички при виконанні стрижок та навичок.

    17 червня 2020 року відбулась державна кваліфікаційна атестація в групі №36 у дистанційній формі за професією: перукар(перукар - модельєр). Учні надсилали відеозахист екзаменаційних робіт на електрону пошту навчального закладу.

     Члени державної кваліфікаційної комісії мали змогу оцінити якість та креативність учнівських робіт.

     Букай Ю., Батюх О., Гуменюк Р. продемонстрували високий рівень майстерності та показали хороші результати у виконані модельної стрижки та зачіски.

     Високий рівень кваліфікації здобувають учні перукарі.

     Вітаємо Вахно Ірину з перемогою на Відбірковому турі СПЧ “Перша столиця” м. Харків.

     Майстер в/н Ярова М.А.

     Згідно програми декади 21 лютого 2020 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку за кваліфікацією "перукар" 1 класу. В заході прийняли участь учениці груп №34, 36 - Альдикевич Наталія, Сирота Алла, Кузьмич Марія, Гуменюк Роксолана, Батюх Оксана. За підсумками:

    І місце - Сирота Алла - 34 Група майстер в/н Бердей В.Д.

    ІІ місце - Альдикевич Наталія - 34 Група майстер в/н Бердей В.Д.

    ІІІ місце - Гуменюк Роксоланая - 36 Група майстер в/н Гуйда О.Я.

19 лютого 2020 року відбувся майстер-клас процедури по догляду за шкірою рук “Парафінотерапія”.

     Учні групи №4-Т з професії “Візажист - манікюрник” мали змогу ознайомитись з технологією виконання “Парафінотерапії” та виконати процедуру по догляду за шкірою рук.

19 лютого 2020 відбувся конкурс "Найрозумніший" з предмету "Матеріалознавство" серед учнів груп №34, 36, 24-Т, з професії перукар.

     Викладач професійно - теоретичного навчання Рихлевич Оксана Степанівна.

     Конкурс складався з 5 завдань, а саме:

 1. Матеріалознавчий марафон.
 2. Кросворд.
 3. Гра "Марчендайзе".
 4. Детектив.
 5. Допоможіть.

     Учні продемонстрували високі знання, кмітливість та проявили творчість.

І місце - група №34

ІІ місце - група №36

ІІІ місце - група №24-Т

18 лютого 2020 року в рамках декади, за професією візажист відбувся конкурс на тему: "Вечірній макіяж". У конкурсі брали участь учні 4-Т групи. Усі макіяжі відповідали тематиці.За результатами оцінювання визначилися з переможцями:

І - Матіяш Таня

ІІ - Процюк Ліда

ІІІ - Грунда Уляна

17 лютого 2020 року в рамках декади, за професією перукар відбувся конкурс на тему: "Плетіння із сучасними мотивами", між учнями І курсу.

Між 13 учасниками відбулося жеребкування і згідно регламенту були виконанні роботи. Усі зачіски відповідали тематиці та високому рівню професіоналізму.

За результатами оцінювання визначилися з переможцями:

І - Стареправо Сабіна

    Лотович Вікторія

ІІ - Нагорна Олеся

     Ратушняк Вікторія

ІІІ - Пюрко Валя

       Слободян Віта

    13 лютого 2020 року відбувався конкурс з професії « манікюрник». Тема конкурсу - « Подих Весни». Завдання - художній розпис на тіпсах а також підбір кольорової гами, оригінальність і іноваторство у малюнку.
     Участь приймали учні груп номер 24 та 4- т. Конкурс провели майстри : Андріанова В.Ю. та Рак О.В.

     Призові місця зайняли:

     1. Бенедюк Вікторія група №24

     2. Худзік Христина група №24 

     3. Матіяш Тетяна група №4-Т

     12 лютого 2020 року учні груп №34,36,24-Т з професії "Перукар(перукар-модельєр)", разом із майстрами виробничого навчання Бердей В.Д., Гуйда О.Я., Сироїжко О.М., Ярова М.А. взяли участь у майстер-класі, який провела національний технолог торгової марки "Demira" - Альона Маслова. Учні мали можливість ознайомитися з особливостями фарбування барвниками преміум класу та відпрацюванням техніки "Hands Teach" та "Hire Teach".

    12 лютого 2020 року відбувся круглий - стіл за участю членів методичної комісії на тему: "Використання особистісно-орієнтованого підходу до навчання на уроках спец. предметів і виробничого навчання".

     В обговорені взяли участь Андріанова В.Ю., Бердей В.Д., Гуйда О.Я., Рак О.В., Сироїжко О.М., Ярова М.А.

графік декади 2020р

Вітаємо з перемогою методичну комісію за професією перукар (перукар-модельєр), візажист, манікюрник!

     17 грудня 2019 року учні групи №34 разом із майстром виробничого навчання Гуйдою О.Я. взяли участь у майстер-класі , який провела в "Академії краси" знаний весільний стиліст Бабич Наталія.

     Учасники заходу мали можливість побачити процес створення 4-х святкових зачісок, а також одну з них відпрацювали на моделі. Цінним було ознайомлення із сучасними засобами для фіксації зачісок, набуття нових знань і навичок роботи. Учні отримали сертифікати учасників майстер-класу.

     07 лютого 2020 року проходило виконання пробних кваліфікаційних робіт за професією “манікюрник” у групах 24 та 26.

     Майстри виробничого навчання Рак Олена Вікторівна група №24, Андріанова Віра Юріївна група №26.

     Учні виконували такі роботи – покриття нігтів гель-лаком та художній розпис.

     Кращі роботи виконали такі учні -  Садова Вікторія, Бенедюк Вікторія, Худзік Христина – група №24, Білінська Тетяна, Лозенко Тетяна, Крантова Інна, Байда Юлія – група №26.

     21 грудня 2019 року проходила ПКА та ДКА у групі №24-Т з професії “Перукар(перукар-модельєр)” кваліфікація: перукар 1 класу, під час якої учні виконали чоловічу модельну стрижку та модельну вечірню зачіску.

     Кращі роботи виконали учні: Грицишин Ірина, Цигульська Тетяна, Козак Інга.

     17 грудня 2019 року майстер виробничого навчання О.М. Сироїжко брала участь у засіданні творчої групи з розробки завдань практичного та теоретичного турів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар (перукар-модильєр)”, який проходив у м. Кропивницькому.

     10 грудня 2019 року відбувся майстер клас від Юлії Ксеніти, весільного стиліста, володарки диплому "Перший академік в світі по зачісках" від Георгія Кота  , тренера  та судді чемпіонатів від Спілки Професіоналів України, на тему : "Підвищення кваліфікації ". Майстри виробничого навчання за професією перукар(перукар-модельєр) Гуйда Ольга Ярославівна та Ярова Мирослава Альбінівна відвідали майстер клас та підвищили свою майстерність, здобули нові навички у створенні зачісок та отримали сертифікати.

     28 листопада 2019 року майстер виробничого навчання Ярова Мирослава Альбінівна провела майстер-клас для учнів 14-т групи на тему "Сучасні техніки фарбування:Air Teach та "кольорова баня", особливості виконання".Учні отримали нові знання і спробували дану техніку на моделі.

 

     22 листопада 2019 року відбувся відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу “WORLDSKILS UKRAINE” з перукарського мистецтва, номінація “Чоловіча салонна стрижка і укладання волосся”.

    У конкурсі взяли участь учні груп №34,36,14Т:

 • Гречаник Вікторія
 • Барабаш Галина
 • Киселиця Сніжана
 • Дзядик Андрій
 • Букай Юлія
 • Сенюк Роман

     Під час виконання конкурсної роботи учні продемонстрували високий рівень знань і вмінь та проявили свої творчі здібності.

     Призові місця вибороли:

     Дзядик Андрій – І місце, майстер виробничого навчання Ярова М.А.

     Букай Юлія – ІІ місце, майстер виробничого навчання Барабух А.Д.

     Сенюк Роман - ІІІ місце, майстер виробничого навчання Гуйда О.Я.

     15 листопада 2019 року, учні нашого навчального закладу за професіями перукар, манікюрник,візажист разом з майстрами виробничого навчання Яровою М.А. та Рак О.В. провели майстер-клас для учнів 7 і 9 класів школи - №14 м. Тернополя.

     14 листопада 2019 року учні групи №24 та майстер виробничого навчання Рак О.В. брали участь у семінарі в салоні "Zefir" від ТМ "LEO". Темою семінару було

"Презентація ТМ "LEO".

      Учні та майстер в/н ознайомилися з новітніми технологіями, особливостями покриття нігтів гель-лаком. Семінар проводила Анжела Гуменная - суддя та старійшина відкритого міжнародного чемпіонату "Beauty West" 2017 - 2019 років.

     Після семінару майстер та учні отримали іменні сертифікати.

     13 листопада 2019 року викладачем Атаманчук І.С. було проведено відкритий урок з ''Перукарської справи'' на тему ''Технологія виконання класичної короткої жіночої стрижки''.

     З метою популяризації професії “Перукар” та презентації навчального закладу 2 жовтня 2019 року учні групи №24-Т під керівництвом майстра в/н Сироїжко О.М. провели у Новосільській обласній комунальній спеціальній школі  - інтернаті І – ІІ ступенів “День благодійної стрижки”.

     Учні виконували дитячі стрижки, плели коси.

     Організатором акції була громадська організація “РОТАРІ КЛУБ МІСТА ТЕРНОПОЛЯ”.

     У Києві 19 – 20 вересня 2019 року відбувся фінал відбіркових турів ХХІІ Чемпіонату України 2018 – 2019 років, який провела Спілка професіоналів (перукарів).

     Учні училища Христинич Євген (24 група), Сенюк Роман (34 група) під керівництвом майстра виробничого навчання Гуйди О.Я. взяли участь у змаганні професіоналів у номінації “Barber Expert в стилі Fade”.

    Юніори продемонстрували вміння та навички, виконуючи чоловічі стрижки, показали високий рівень майстерності. Нагороду – ІІ місце в номінації – здобув Христинич Євген.

Вітаємо!

    30.08. 2019р. відбулося  засідання методичної комісії  з порядком денного:

 1. Про план роботи метод комісії майстрів виробничого навчання та викладачів професійно – теоретичної підготовки з професій перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист на 2019-2020н. р.
 2. Розгляд та обговорення комплекту навчально - плануючої документації для первинної професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії ДСПТО 5141.S.96.02 – 2017: перукар (перукар-модельєр), СП(ПТ)О 5141.00. 93.02 - 2018: манікюрник; СП(ПТ)О 5141.S.93.02 - 2018 візажист.

     З 21 по 26 червня 2019 року проходили ДКА та ПКА з професії “Перукар(перукар-модельєр)” у групах №34,36,38 кваліфікація: перукар-модельєр, №14,16 – кваліфікація: перукар.

     Учні виконували чоловічі модельні та прості стрижки, жіночі стрижки з укладанням волосся, модельні зачіски.

     Учні показали високу професійну майстерність. Голова комісії : директор перукарського салону “Стиль” Грицик Франка Романівна, відзначила роботи учнів: групи №34 Плисюк Вікторії, Лопацької Соломії, Сиротюк Аліни; групи №36 Косанюк Ірини, Замойської Тетяни, Ревуцької Тетяни.

     25 та 26 червня 2019 року проходила державна кваліфікаційна атестація у групі №4-Т з професії “Манікюрник, візажист”, під час якої учні показали високий рівень знань і вмінь з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Творчі випускні роботи складалися з виконання робіт: з професії візажист – вечірній макіяж, з професії манікюрник – покриття  нігтів гель – лаком, розпис нігтів.

Кращі роботи виконали учні: Власенко Тетяна, Клокотюк Христина, Січкоріз Віта, Зарванська Аліна.

   

     У сучасних освітніх реаліях особливе місце посідає інтератерактивне навчання, а саме його модель – технологія розвитку критичного мислення.

     29 травня 2019 року на базі методичної комісії викладачів, майстрів виробничого навчання професій перукар, манікюрник, візажист проведено «круглий стіл» на тему «Формування критичного мислення учнів при використанні Internet - ресурсів». Учасники «круглого столу» акцентували увагу на тому, що у процесі застосування технології розвитку критичного мислення формується пізнавальний інтерес в учнів та розуміння мети вивчення даної теми (питання, проблеми); розвивається внутрішня мотивація до цілеспрямованого навчання; учнів спонукають до порівняння отриманої інформації з особистим досвідом і на ґрунті формування аналітичного судження.

     Під час «круглого столу» виступили з доповідями викладачі професійно-теоретичних дисциплін Конарська О.М., Сироїжко О.М.. Цікаві й пізнавальні презентації підготували майстри виробничого навчання Гуйда О.Я., Рак О.В., Ярова М.А., які поділилися досвідом роботи з творчими, обдарованими учнями, використання методів критичного мислення під час уроків виробничого навчання.

     20 травня 2019 року відбувся відкритий відбірковий тур чемпіонату України Спілки Професіоналів України (СПУ) "Бурштинові зорі" у м. Рівному з перукарського мистецтва, нігтивої естетики, макіяжу та моделювання брів.

     Професійну майстерність, практичні вміння та навики демонстрували і наші учні перукарі:

За підсумками результатів у номінації Barber Expert в стилі Fade в категорії юніори учень групи №24 Сенюк Роман посів ІІ місце (майстер в\н Гуйда О.Я.)

В номінації коктельна зачіска з елементами плетіння в категорії учні приймала участь учениця групи №14-Т Цигульська Тетяна (майстер в\н Сироїжко О.М.)

11 квітня 2019 року на базі ТВПУ сфери послуг та туризму за професією перукар відбувся семінар для учнів групи №14 . Семінар проводила технолог компанії Jnowa professional Лілія Гнатів на тему: Зміна кольору, мистецтво кольору.

     Учні та майстри виробничого навчання Гуйда О.Я., Рак О.В. брали активну участь в  семінарі за що, отримали сертифікати.

Справжнім святом краси став ХХІІ відкритий відбірковий тур спілки перукарів України, чемпіонат України «Золотий Лев» з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу який проходив у Львові з 27.03 по 28.03.2019 року.

     Професійну майстерність, практичні вміння та навики демонстрували і наші учні перукарі.

     В напруженій боротьбі, за підсумками результатів у номінації Barber Ecpert в стилі FADE в категорії юніори учениця групи №34 Плисюк Вікторія посіла – 3 місце (майстер виробничого навчання Бердей Вікторія Дмитрівна). В чемпіонаті приймала участь з нігтьовоі естетики в номінації комерційний дизайн гель лаком учениця групи 24 Стасюк Ірина. Підготувала майстер виробничого навчання Рак Олена Вікторівна.

13 березня 2019 року відбувся І етап обласного конкурсу з професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії перукар (перукар-модельєр).

За умовами конкурсу учасники виконували вечірню зачіску на довгому волосі. Переможцем стала майстер виробничого навчання Атаманчук Ірина Степанівна.

Вітаємо з перемогою!

28 лютого 2019 року відбувся конкурс професійної майстерності у номінації: "Чарівні локони". Учні першого курсу (групи №14,16) під керівництвом майстрів виробничого навчання Гуйди О.Я. та Ярової М.А. Учні продемонстрували уміння та навички з перукарської майстерності, якими оволоділи у процесі навчання.

     В конкурсі взяли участь п'ять учениць, які показали хороші професійні навики, креативний підхід до виконання конкурсного завдання. За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце - Худзік Христина (група №14 майстер виробничого навчання Гуйда О.Я.)

ІІ місце - Крантова Інна (група №16 майстер виробничого навчання Ярова М.А.) 

ІІІ місце - Сурма Валентина (група №14 майстер виробничого навчання Гуйда О.Я.)

     26 лютого 2019 року майстри виробничого навчання Гуйда О.Я. та Рак О.В. відвідали семінар "Couture colour", проводила навчання брендовий технолог - Катерина Мінчинська.

Темою семінару було:

 1. Базове нарощення нігтів акрил - гелем;
 2. Техніка солоного швидкісного моделювання за 30 хвилин;
 3. Передові експрес - дизайни від  Couture colour "Весна 2019";
 4. Повітряне мереживо;
 5. Геометрія в тонкощах.

Під час семінару майстри в\н підвищили свою кваліфікацію з професії "Манікюрник" і отримали сертифікати.

 

     У рамках декади з професії перукар(перукар - модельєр) 26 лютого 2019 року пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів ІІІ курсу. У конкурсі брали участь учні групи №34 (майстер виробничого навчання Бердей В.Д.), №36 (майстер виробничого навчання Барабух А.Д.), №38 (майстер виробничого навчання Ярова М.А.).

Переможцями конкурсу стали:

Плесюк Вікторія (група №34) - 1місце;

Мариновська Оксана (група №38), Ревуцька Тетяна (група №36) - 2 місце;

Кулик Надія (група №38) - 3 місце.

У рамках декади з професії перукар(перукар - модельєр) 25 лютого 2019 року викладачем Іванцик О.Є. проведено майстер-клас "Парафінотерапія".

Учні мали змогу відтворити на практиці продемонстровані етапи проведення парафінотерапії, виконати масаж кистей рук з використанням ефірних масел. Навчилися доглядати за проблемною шкірою рук.

22 лютого 2019 року викладачем Сироїжко О.М. було проведено вілкритий урок з "Перукарської справи" на тему "Зачіски зворотнього типу".

     21 лютого 2019 року викладачем Конарською О. М. було проведено відкритий урок з "Візажної справи" на тему " Моделювання різних форм очей". Урок проведено у вигляді змагання.

     21 лютого 2019 року на базі ТВПУ сфери послуг та туризму в рамках декади за професією перукар відбувся семінар для учнів групи 38 та 36 . Семінар проводила технолог компанії APG Лілія Гнатів на тему Мистецтво блонду,техніка Air Touch, відновлення волосся.Учні та майстри Ярова Мирослава Альбінівна та Барабух Ганна Дмитрівна брали активну участь у проведенні семінару за що і отримали сертифікати.

    У рамках декади професій: перукар, візажист, манікюрник 20 лютого 2019 року пройшов конкурс професійної майстерності  серед учнів - майбутьніх візажистів. У конкурсі брали участь учні групи 4Т (майстер виробничого навчання Конарська О.М.). Переможцями конкурсу стали: Січкоріз В. - 1місце,  Непийвода Н. - 2місце, Ладюк З. - 3місце.  

18 лютого 2019 року у рамках декади відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів груп √24, √4-т за професією манікюрник у номінації "Покриття нігтів гель-лаком з художнім оформленням".
     Кращі роботи виконали учениця групи √24 Стасюк Ірина (І місце), учениця √4-т Машлюх Олеся (ІІ місце), учениця √4-т Житар Олександра (ІІІ місце).

програма декади перукар
 

     07 лютого 2019 року проходила поетапна кваліфікаційна атестація у групах 24 та 26 з професії "Манікюрник", під час яких учні показали високий рівень знань та вмінь.

Учні виконували гігієнічну чистку, покриття нігтів гель-лаками та декоруванням.

     21 січня 2019 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація з кваліфікації: перукар 2 розряду та державна кваліфікаційна атестація у групах № 34, 36, 38 за професією “Перукар (перукар - модельєр); манікюрник.

Учні представили цікаві творчі, кваліфікаційні роботи: чоловічі базові та модельні стрижки, жіночі святкові та вечірні зачіски.

Усім учням присвоєно кваліфікацію перукар 2 класу.

Кращі роботи представили:

Куцел Вікторія група №34;

Прокопчук Валентин група №38;

Гарковець Марія група №36;

Сирота Аліна група №34.

15 – 16 грудня 2018 року учні групи 14Т з професії: перукар, створювали зачіски для фотосесії у Тернопільський глянцевий журнал “Just one” у вечірньому стилях.

Під час виконання робіт учні проявили свою креативність та творчість. Презентація журналу відбудеться 29 грудня 2018 року.

11 грудня 2018 року майстер виробничого навчання Сироїжко О.М. провела відкритий урок на тему: Технологія фарбування сивого волосся хімічними барвниками, ополіскування та нейтралізація.

Метою уроку було навчити учнів фарбувати сиве волосся сучасними хімічними барвниками. Урок проведено на належному рівні. 

 

Учні групи №14 Курило В., Ласюта Н., Цигульська Т. 14 листопада 2018 року пройшли навчання під час семінару “Le Cher”.

      Формат семінару: теорія та відпрацювання на моделі фарбування модними техніками 2018 року. Навчання проводила національний технолог ТМ Lecher і ТМ Profis Анастасія Азарова.

 

24 жовтня 2018 року учні групи 38 та 4-т Мариновська Оксана,Гнатишин Вікторія,Глембоцька Тетяна,Кулик Надія,Непийвода Наталя, Власенко Тетяна та Гуменюк Мар'яна разом з майстрами виробничого навчання Яровою М.А та Конарською О.М.на запрошення декана факультету фінансів Кізими А.Я.та заступника декана факультету фінансів Квасниці О.В. в рамках заходу під назвою "Краса та здоров'я", який проходив в ТНЕУ провели майстер-клас для студентів,які навчаються в університеті.      30.08.2018р. відбулося засідання методичної комісії, на якому розглянули наступні запитання:

 1. План роботи методичної комісії на 2018-2019 н.р.
 2. Розгляд та обговорення комплекту навчальної програми і документації для первинної професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії: перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист.

29 червня 2018 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі № 36 та 38 за професіями «Перукар (перукар – модельєр); манікюрнник». Учні представили цікаві творчі кваліфікаційні роботи: чоловіча модельна стрижка та модельна зачіска,  оформили дипломні роботи. Усі учні груп успішно справилися з поставленими завданнями та їм присвоєно кваліфікацію перукар - модельєр. Найкращі роботи представили: Андрухів Тетяна, Серкіс Марта, Пшенишняк Руслана, Захарчук Катерина, Головнич Марія .      27.06.2018 року учні 34 групи здавали Державну кваліфікаційну атестацію. Учні показали високу професійну майстерність. Голова комісії директор перукарського салону «Стиль» Грицик Франка Романівна відзначила роботи учнів: Васьків Зоряну, Шимчука Вадима, Шпунар Юлію, Швець Діану, Вахно Ірину. Всім учням групи №34 присвоєно кваліфікацію перукар – модельєр.       26.06. та 27. 06. 2018 р. проходила  державна кваліфікаційна атестація  у групах  3-Т з професій «Перукар, візажист» , 4-Т з професії «Манікюрник, візажист», під час яких учні показали високий рівень знань і вмінь з професійно- теоретичної та професійно-практичної підготовки. Творчі випускні роботи складалися з виконання робіт: з професії перукар  - чоловіча стрижка та святкове укладання волосся; з професії візажист -   вечірній макіяж; з професії манікюрник – гігієнічна чистка нігтів, покриття нігтів гель- лаком з декором.      Кращі роботи виконали учні групи  № 3 -Т Лавренюк Наталія, Гладка Ярина, Галько Віта; № 4 -Т  Мундурська Лілія, Данилейко Олена, Кривокульська Тетьяна.      21.06.2018 року пройшов семінар , майстер - клас  в групі №24, від вітчизняного виробника косметичних засобів "Acme professional" на тему : "Фарбування сивини" та " Хімічна завивка"...Учні змогли побачити новітні препарати для завивка волосся та технологію виконання на дуже тонкому та сирому волоссі , а також фарбування волосся при 90 % сивини. Активні учні мали змогу отримати сертифікати  про проходження навчання в компанії Acme Professional ..      31.05.2018 року в Львові відбувся Чемпіонат України з перукарського мистецтва : “Золотий Лев”. Наші студенти Васьків Зоряна учениця 34 групи взяла участь у конкурсі номінація: “Модна зачіска на довге волосся” (2 види робіт), та Мундурська Ліля учениця групи 4Т у номінації: “Салонне моделювання нігтів по акриловій технології” “Французький манікюр”

         23 квітня 2018 року учні груп №34, 38 Васьків Зоряна та Пшенишняк Руслана взяли участь у VII Всеукраїнському чемпіонаті з колористики "Estel Color" в рамках XVI Міжнародного Фестивалю "Crystal Angel" ("Кришталевий Янгол") серед студентів спеціалізованих навчальних закладів з перукарського мистецтва. Учасниці представили свої творчі конкурсні роботи у номінації "Креативне фарбування".      17 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: «Мистецтво блонду» від національного бренду косметичної фірми Jnova Professional. Учні групи №24 ознайомились із сучасною продукцією у перукарській індустрії, побачили два види фарбування від західних технологів – Артисюк Людмили та Гнатів Лілії, а також отримали сертифікати та багато позитивних емоцій.      16 квітня 2018 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація з кваліфікації: перукар 1 класу. Учні груп №34, 36, 38 виконали  і продемонстрували роботи: чоловічу модельну стрижку і жіночу модельну зачіску.      Голова екзаменаційної комісії Грицик Анжела Степанівна, власник салону краси «Топлайн» відзначила, що рівень знань і вмінь учнів відповідають вимогам кваліфікації «перукар 1 класу».      29 березня 2018 року у ТВПУ сфери послуг та туризму відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сфери побутового обслуговування з професії: «перукар (перукар-модельєр)»; «манікюрник»; «візажист».      Майстер виробничого навчання Конарська О.М. провела майстер-клас на тему: «Технологія виконання весільного макіяжу», де продемонструвала весільний макіяж в олівцевій техніці.      Учні групи №4-Т продемонстрували різні стилі весільного макіяжу, які виконували Була Т., Данилейко О., Гладка Я.      8 лютого 2018 року у рамках декади було проведено майстер-клас по манікюру на тему «Об’ємний дизайн». На ньому була проведена презентація нових гель-лаків та технологія їх нанесення.      Презентацію проводила представник фірми «Adore» Майка Світлана Теодозіївна. Технологію нанесення нової продукції демонструвала майстер виробничого навчання Андріанова В.Ю.      Для учнів, які здобувають професію перукаря 07 лютого 2018 року майстром виробничого навчання Барабух А.Д. проведено майстер-клас «Постиж». Учні збагатилися новими технологіями, перукарськими ідеями для створення нових складних у побудові зачісок з використанням постижу.      Сьогодні актуальними є не стільки модні зачіски, як величні масштабні зачіски з постижу, які можна побачити на різних конкурсах. За допомогою постижних прикрас можна приховати недоліки в зачісці та прикрасити її. Саме такими секретами ділилася майстер виробничого навчання під час майстер-класу з майбутніми перукарями.   Перукарське мистецтво завжди актуальне не тільки для тих хто хоче підкреслити свою жіночність та красу, але для професіоналів своєї справи. 9 амбітних першокурсників змагалися в конкурсі професійної майстерності з професії «перукар (перукар-модельєр)» у номінації «Чарівні локони». Учні демонстрували свої професійні вміння та навички, проявили креативність. Власне бачення святкової зачіски із застосуванням локонів. Конкурсанти враховували сучасні тенденції моди і стилю перукарського мистецтва. Переможцями стали: І місце – учениця групи №3-Т Данилишин О.І. (майстер виробничого навчання Сироїжко О.М.); ІІ місце – учениця групи №14 Задорожна Іванна (майстер виробничого навчання Гуйда О.Я.); ІІІ місце – учениця групи №16 Поліщук Вікторія (майстер виробничого навчання Барабух А.Д.)

І-ше місце

ІІ-ге місце

ІІІ-тє місце

Справжнім святом манікюру стали змагання 06 лютого 2018 року серед учнів з професій «перукар, манікюрник», «візажист-манікюрник». Тест на професійну зрілість здавали 8 учнів, які виконували обрізний манікюр, покриття нігтів гель-лаком, художній розпис.

Журі визначило переможців (зліва направо на першому фотоколажі):

І місце – учениця групи № 4-Т Мундурська Лілія (майстер виробничого навчання Андріанова В.Ю.);

ІІ місце – учениця групи №26 Замойська Тетяна (майстер виробничого навчання Сідлецька Г.П.);

ІІІ місце – учениця групи №28 Самосюк Аліна (майстер виробничого навчання Андріанова В.Ю.).

01 лютого 2018 року відбувся конкурс серед учнів груп №3-Т та №4-Т з візажу на тему “Вечірній макіяж”. У своїх роботах учні показали вміння і навики які набули за період навчання. 31 січня 2018 року відбувся майстер-клас з візажної справи на тему: “Весільний макіяж”, під час якого майстер виробничого навчання Конарська О.М. продемонструвала техніку макіяжу. 29 січня 2018 року відбувся семінар з фарбування волосся від компанії виробника косметичних засобів «Acme professional» на тему:«Мистецтво кольору». Проводили семінар регіональний технолог західного регіону – Артисюк Людмила та технолог міста Тернополя – Гнатів Лілія. Учні груп №36 та №34 мали змогу побачити фарбування тон в тон, безаміачною фарбою «Beauty color» та фарбування блонд пудрою марки «Inowa» з подальшим наданням теплого відтінку. Результат був дуже позитивний, волосся після фарбування дуже м’яке, не пошкоджене, з насиченим кольором. 24 січня 2018 року у групах № 34, 36, 38 з професії перукар (перукар-модельєр) відбулася поетапна кваліфікаційна атестація, під час якої учні виконували роботи, що відповідають кваліфікації: перукар 2 класу – чоловіча стрижка та жіноча зачіска. 23 січня 2018 року учні груп №3-Т та 4-Т разом з майстром виробничого навчання Конарською О.М. відвідали майстер-клас по темі “Корекція та фарбування брів” де освоїли знання з індивідуального підбору форми та розміру брів, їх фарбування. 16 січня 2018 року майстри виробничого навчання за професією “Перукар” Гуйда О.Я. та Ярова М.А., відвідали семінар в салоні краси “Miledy”від провідної марки, виробника косметичних засобів Inova professional. Темою семінару було фарбування сивого волосся та фарбування безаміачною фарбою “Beauty plus”. Майстри ознайомились з сучасною маркою фарб та косметичних засобів, побачили 3 види робіт, а саме: фарбування сивини, фарбування блонд та реконструкцію після фарбування неякісною фарбою.      Після семінару майстри отримали сертифікати за пройдений навчальний семінар “Acme Professional”. 23 грудня 2017 року майстер виробничого навчання Андріанова Віра Юріївна провела відкритий урок з манікюрної справи на тему: "Підготовка нігтьової пластини до нанесення гель-лаку (шліфування нігтів). Дегідратація та технологічна послідовність нанесення гель-лаку". 21 грудня 2017 року майстер виробничого навчання Гуйда О.Я. провела відкритий урок на тему: «Виконання зачісок з гофре та плетінням».      Метою уроку було навчити учнів розробляти та моделювати зачіски за допомогою плойки гофре та елементів плетіння. Педагог на належному рівні підготувала і провела вступний інструктаж, професійно, методично правильно показала прийоми роботи. 07 листопада 2017 року відбувся III тур Всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва "Зимова королева 2017". Учні виконали модельні зачіски у номінації "Гламур".      Участь взяли учні груп №34, 36, 38, 24-Т:

 • Пшенишняк Руслана (гр. №38, майстер в/н Сироїжко О.М.) - II місце;
 • Васьків Зоряна (гр. №34, майстер в/н Ярова М.А.);
 • Якубівська Леся (гр. №34, майстер в/н Сідлецька Г.П.);
 • Вовчок Юлія (гр. №24-Т, майстер в/н Гуйда О.Я.) - III місце;
 • Дмитрів Діана (гр. №38, майстер в/н Бердей В.Д.);
 • Монастирська Ірина (гр. №36, майстер в/н Барабух А.Д.).

01 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2017», під час якого технолог компанії Estel Катерина Святковська разом з майстрами виробничого навчання та учнями конкурсантами виконали конкурсне фарбування «Ексклюзивний блонд». 19 жовтня 2017 року майстри виробничого навчання професії "Перукар", Сироїжко О.М., Ярова М.А., Гуйда О.Я. та Атаманчук І.С., відвідали Фестиваль Індустрії краси та майстер-клас провідних перукарів: Ольги Діпрі та Юлії Кулик в місті Львів. Було продемонстровано шість святкових зачісок на різну довжину волосся, з модною текстурою, з плетінням та накладними пасмами. Також презентували засоби для фіксації зачісок від провідних марок Londa та Schwarzkopf. В рамках програми "Дзеркало моди" майстер виробничого навчання Конарська О.М. разом з учнями відвідала семінари та майстер класи по візажу з використанням новинок продукції. 9 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум від провідної фірми "Estel", на тему: "Фарбування волосся", який провела технолог Багрій Надія Іванівна. Брали участь учні групи №24-Т. 30.08.2017р. відбулося засідання методичної комісії, на якому розглянули наступні запитання:

 1. План роботи методичної комісії на 2017-2018 н.р.
 2. Розгляд та обговорення комплекту навчальної програми і документації для первинної професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії: перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист.
 3. Про проведення майстер – класу з перукарської справи.

27 квітня 2017 року на базі ДНЗ "Тернопільський центр професійно-технічної освіти" пройшов  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів області з професії перукар (перукар-модельєр). Учениця групи №34 Хлібовська Ольга зайняла І місце, майстер виробничого навчання Атаманчук Ірина Степанівна. Вітаємо з перемогою. 20 березня 2017 року в навчальному закладі відбувся семінар-презентація косметичних засобів по догляду за волоссям італійської фірми "Inebrya", а також пофарбування блондованого волосся. 07 березня 2017 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії "Перукар (перукар-модельєр)" . Кращі роботи виконали: І місце - Хлібовська Ольга, ІІ місце - Нищота Христина, ІІІ місце - Пльова Ірина, Буць Аліна 03 березня 2017 року пройшла благодійна акція, де учні групи №14-Т виконували святкове укладання волосся дітям з Петриківського будинку інтернату. 27 лютого 2017 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групі №24-Т професія "Перукар (перукар-модельєр)" з кваліфікації перукар-модельєр. Кращі роботи показали: Ярмусь Діана, Дзядик Ольга, Кутна ірина, Паласюк Галина. 17 лютого 2017 року відбувся круглий стіл на тему «З досвіду впровадження новітніх педагогічних технологій для активізації пізнавальної, навчально – виробничої діяльності учнів». Члени методичної комісії Гуйда О.Я., Конарська О.С., Мазепа С.О.,Сироїжко О.М., Ярова М.А. поділилися досвідом впровадження новітніх педагогічних технологій на уроках теоретичного і виробничого навчання. Присутні висловили свої думки щодо ефективності впровадження новітніх педагогічних технологій у навчально – виробничий процес. 16 лютого 2017 року відбувся виховний захід професійного спрямування "Чарівники жіночої краси". Підготовили захід учні групи №4-Т, майстер виробничого навчання Конарська О.М., які розкрили історію виникнення косметики та показали різні види та стилі макіяжу. 14 лютого 2017 року відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів першого курсу за професією перукар у номінації "Святкова укладка волосся". Кращі роботи виконали: І місце - учениці груп №1-Т Голик Інна, №14 Плисюк Вікторія; ІІ місце - учениці груп №14 Білоголова Катерина, №16 Горбатюк Тетяна; ІІІ місце - учениця групи №18 Швидка Тетяна. 13 лютого 2017 року відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів груп №4-Т, 24, 26, 28 за професією манікюрник у номінації "Художній розпис нігтів". Кращі роботи виконали: учениця групи №4-Т Грабар Ольга (І місце), учениця групи №28 Серкіс Марта (ІІ місце), учениця групи №4-Т Мриглод Марія (ІІІ місце)

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

10 лютого 2017 року відбувся виховний захід професійного спрямування «Красиве нове – гарно забуте старе» за участі учнів групи №1-Т за професією перукар (перукар-модельєр), майстрів виробничого навчання Барабух Г.Д., Мазепа С.О. під час якого вони продемонстрували історичні та сучасні зачіски. 09 лютого 2017 року учні групи №16 із майстром виробничого навчання Яровою М.А. відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей і ознайомилися із тематичними виставками що зібрані краєзнавцями. 08 лютого 2017 року проходив майстер-клас з професії манікюрник під час якого  майстер виробничого навчання Андріанової В.Ю. продемонструвала прийоми роботи гель-лаками при художньому розписі нігтів. Учасники майстер-класу  мали змогу самостійно виконати манікюр з використанням гель-лаків. 07 лютого 2017 року учні групи №14 за професією перукар (перукар-модельєр), манікюрник разом із майстрами виробничого навчання Бердей В.Д., Гуйда О.Я. були присутніми на майстер-класі в Академії краси Наталії Бабич під час якого побачили технологію виконання вечірньої зачіски з елементами локонів та вечірнього макіяжу, ознайомились із сучасними косметичними засобами що використовують у зачісках. Майстер-клас проводила Наталія Бабич. 06 лютого 2017 року проведено виставку інформаційних вісників "Моя професія" 02 лютого 2017 року проведена поетапна кваліфікаційна атестація за професією манікюрник в групах №24,26,28. Роботи учнів виконані на високому рівні. Такі учні як: Бідун І., Павлушко І. Марщівська І. виконували роботи: нарощування на форми гелем, покриття гель-лаком, художній розпис. 28 січня 2017 року учні груп №1-Т, №4-Т, які здобувають професію перукар (перукар-модельєр) та візажист, манікюрник під керівництвом майстрів виробничого навчання взяли участь в благодійній акції для дітей з Пертриківського обласного дитячого будинку-інтернату, під час якої виконували зачіски та візаж. 14 грудня 2016р. відбувся круглий стіл з теми «Упровадження педагогами методичної комісії ІКТ у навчальний процес». 08 грудня 2016р. рамках атестації проведено відкритий урок на тему: Корекція різних форм обличчя. Контурування обличчя, майстром виробничого навчання Конарською О.М. 01 грудня 2016 р. відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі № 24 – Т. На високому професійному рівні виконали вечірні і святкові зачіски, модельні стрижки. 30 листопада 2016р. члени комісії взяли участь у засіданні обласної методичної секції професій сфери побутового обслуговування (перукар(перукар - модельєр); манікюрник). Виступали: Атаманчук І.С., викладач, з теми «Використання мультимедійних презентацій на уроках перукарської справи» Сироїжко О.М., майстер виробничого навчання, з теми «Використання інноваційних технологій на уроках виробничого навчання» Андріанова В.Ю., майстер виробничого навчання, з майстер – класом «Нарощування нігтів акрилом з покриттям гель - лаком». 11 жовтня учні, які здобувають професію перукар, манікюрник під керівництвом майстрів виробничого навчання взяли участь в проекті «Жіночність без границь» з ініціативи громадської організації «Розвиток громади», приурочений асоціації людей з особливими потребами. 5.10.2016 року відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі №34. На найвищому професійному рівні виконали вечірні та святкові зачіски, стильні та креативні стрижки учні: Нищота Христина, Зварич Тетяна, Костюченко Настя, Возьна Світлана, Фіялка Лілія. 30.08.2016р. відбулося засідання методичної комісії, на якому розглянули наступні запитання:

 1. План роботи методичної комісії на 2016-2017 н. р.
 2. Розгляд та обговорення комплекту навчальної програми і документації для первинної професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії: перукар (перукар-модельєр), манікюрник.
 3. Про документацію з проходження виробничої практики та перелік завдань для кваліфікаційних пробних робіт, тестових завдань, для проведення ПКА в групі №34.

  З 27.06. по 30.06.2016 р. проходили ПКА та ДКА у групах 34, 6, 8, 1-Т, 2-Т, 3-Т, 4-Т, під час яких учні показали високий рівень знань і вмінь з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Творчі випускні роботи складалися з виконання робіт: з професії перукар (перукар-модельєр) – чоловіча модельна стрижка та вечірня зачіска. Кращі роботи виконали учні групи № 34 Пришляк Ірина, Жуковська Софія, Клим Уляна, Голик Василина; учні групи № 2-Т Томків Катерина, Шпікула Тетяна; учні групи №8 Брутковська Андріана, Дубровська Вікторія, Маслей Ірина;  учні групи №6 Скібінська Тетяна, Ципута Марія; учні групи №3-Т Маньків Анастасія, Лиса Маряна; учні групи №1-Т Кутна Ірина, Тремасов Дмитро, Захарук Олена. 3 професії манікюрник – гелеве та акрилове нарощування нігтів з декоративним оформленням. Кращі роботи виконали учні групи № 4-Т Кормило Наталія, Карпюк Маряна; учні групи №8 – Божок Христина, Перинчук Тетяна, Лемчик Наталія. З професії візажист – святковий та вечірній макіяж. Кращі роботи виконали учні групи № 3-Т Волошина Анастасія, Середа Світлана, Ясевич Лілія; учні групи №4-Т Кормило Наталія, Карпюк Маряна.

11 травня 2016 року в навчальному закладі проведено семінар-практикум з перукарської справи під назвою "Зачіски в стилі Holliday Season". Семінар проводила Аліна Кудрявцева - технолог компанії ESTEL, перукар-модельєр, провідний викладач ESTEL Kiev Studio, фіналістка IV Міжнародного перукарського конкурсу "Зірка ESTEL".

Аліна Кудрявцева продемонструвала вишукані й елегантні зачіски з новинками формування хвилі на розпущеному волоссі в стилі "голівуд". Комбінація накруток класичною плойкою різних діаметрів для досягнення романтичних текстур. Створення образу: вибір укладки відповідно до побажань клієнта, відповідність укладки запланованому заходу.

Актуальні коктейльні зачіски. Зачіски на основі класичних елементів в сучасній інтерпретації. Формування легких повітряних хвиль при створенні високої зачіски. Особливості формування зачіски після накрутки. Трансформація довжини волосся із довгого в форму каре. 11 травня 2016 року в українському домі «Перемога» відбувся конкурс молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» у якому брали учать представники 9-ти навчальних закладів із Києва, Івано-Франківська, Хмельницька, Чернівців, Тернополя. Учні групи №2-Т з професії "демонстратор моделей зачісок" демонстрували моделі колекцій одягу «Лісова казка». 14 березня 2016 року в рамках атестації проведено відкритий урок на тему: Виконання хімічної завивки за класичною технологією на звичайні коклюшки, майстром виробничого навчання Яровою М.А. 10 березня 2016 року в рамках атестації майстер виробничого навчання Бердей В.Д. провела відкритий урок на тему "Укладання волосся гарячим способом з використанням інноваційних інструментів". 26 лютого 2016 року у групі №24-Т відбулася ДКА за професією перукар. Учні виконали цікаві та творчі роботи. Кращі зачіски виконали такі учні: Мальків Оксана, Куріца Марта, Боднар Наталя та Періг Руслан. З 9.02.2016р. проходить декада методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання з професій  «Перукар», «Манікюрник», «Візажист», «Демонстратор». У плані заходів:

 1. · Виставка стінгазет на тему: «Моя професія»
 2. · Конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Візажист»
 3. · Виховний захід професійного спрямування «Історія перукарського інструменту»
 4. · Конкурс малюнку на тему: «В серці з Україною»
 5. · Інформаційно – просвітницька година на тему: «Невідомі факти з життя відомих людей»
 6. · Конкурс професійної майстерності серед учнів з професії  «Манікюрник»
 7. · Виховний захід професійного спрямування «Краса жінки в різні епохи»
 8. · Конкурс професійної майстерності серед учнів професії «Перукар»
 9. · Виховний захід професійного спрямування « ЇЇ величність жінка 20 – 21ст.»
 10. · Круглий стіл на тему: «Нетрадиційні форми проведення уроків професійної підготовки»
 11. · Підведення підсумків

19.02. 2016 р. Відбувся круглий стіл на тему «Нетрадиційні форми проведення уроків професійної підготовки». Члени комісії ділились думками щодо ефективності проведення уроків у формі: урок-конкурс, урок-гра, урок-аукціон, урок-мандрівка та інші. Мета проведення: визначити які нетрадиційні форми проведення уроків доцільно використовувати для професійної підготовки учнів.

18.02. 2016 р. Майстер виробничого навчання Сідлецька Г.П. провела відкритий урок професійно-практичної підготовки на тему «Виконання базової жіночої стрижки «Боб-каре» та «Градуйоване Боб-каре». При проведені вступного інструктажу застосовувались інноваційні технології, які сприяли творчій активності та кращому оволодінню знаннями , уміннями і навичками з виконання жіночих стрижок. Мета уроку досягнута.

18.02. 2016 р. Пройшов виховний захід професійного спрямування «Її величність жінка ХХ-ХХІ ст.», під час якого продемонстрували моделі одягу та зачісок різних стилів.

Підготовили та провели учні групи 2-Т «Демонстратор зачісок, перукар» під керівництвом  майстра виробничого навчання Горбачової Є.В.

17.02.2016р. відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів груп з професії «Перукар». Змагання проходили з двох видів робіт, а саме: «Шалені кучері» та «Вечірня укладка з елементами плетіння».Участь взяли учні , які навчаються перший рік.

Найкращі роботи виконали учні груп на базі 9 класу: Ігор Бідун, Марія Лизуник, Таня Андрухів, Руслана Світловська.

А також, учні на базі 11 класу: Лілія Саприкіна, Лілія Ясевич, Наталія Сень.

15.02. 2016р. учні груп № 6, №8, №4 – Т та 24 змагалися у професійності з професії «Манікюрник». В умовах конкурсу учасники виконували гігієнічну чистку (обрізний манікюр), декоративне покриття нігтів. Переможцями конкурсу стали Христина Коштубайда, Анастасія Костюченко, Мар’яна Карпюк. 12.02.2016р. проведено інформаційно  – просвітницьку годину на тему: «Невідомі факти з життя відомих людей» майстром виробничого навчання Бердей В.Д.  – під час якої розкрила цікаві факти з життя відомих перукарів – стилістів таких, як: Патрік Камеруно, Тоні Масколо, Володимир Тарасюк та інші. 11.02.2016р. пройшов конкурс малюнку «В серці з Україною». Учні в своїх роботах зобразили любов до України та тривогу за її долю. Кращими були малюнки учнів груп № 34, № 8, № 3 – Т, № 24. 10.02.2016р. відбувся конкурс візажистів, у якому взяли участь учнів груп 3 – Т і 4 – Т. Конкурс мав чітке тематичне спрямування – «Вечірній макіяж». Під час  виконання макіяжу учні показали вміння і навички, яких набули у процесі теоретичного та виробничого навчання. Переможцями конкурсу стали Наталя Мицюра, Христина Чернець, Христина Коцюба, Наталя Кормило, Наталя Сень. Відбувся виховний захід професійного спрямування на тему «Історія перукарського інструменту» , який провела майстер виробничого навчання Сідлецька Галина Петрівна. Під час якого ознайомила учнів з старовинними інструментами та  продемонструвала їх. 9.02. 2016р.  проведено виставку стінгазет. У представлених газетах «Моя професія» учні описали їхнє бачення розвитку професії, її значення в суспільстві та кумедні випадки роботи майстрів з клієнтами. 01.12.2015 року відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі №24-Т. Учні своїми пробними роботами підтвердили кваліфікаційний рівень "перукар І класу", роботи були творчими і цікавими. На найвищому професійному рівні виконали вечірні та святкові зачіски, стильні та креативні стрижки учні: Аксьонова Світлана, Боднар Наталя, Мальків Оксана, Дика Ірина, Куріца Марта, Стець Анастасія, Томенчук Зоряна, Періг Руслан, Шаповалова Тетяна, Дронь Василина. 5 жовтня 2015 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація у групі №34. Учні успішно склали тестові завдання та виконали практичні роботи на рівень кваліфікації перукар 2 класу. Відзначились такі учні: Павлик Олена, Пасічник Наталя, Локоть Марія.