Гурткова робота

  

    13 лютого 2020 року відбувся виховний захід – конкурсно-розважальна програма для учнів 33 і 34 груп «Хто попереду?». На шляху до перемоги команди повинні були пройти сім конкурсів, кожен з яких оцінювався у 100 балів. Команда, котра правильно виконала завдання, могла поповнити свою скарбничку ще на 100 балів, якщо б відповіла вірно на бонусне запитання.
     Після кожного конкурсу попереду опинялись то дівчата, то хлопці!
     В запеклому змаганні учні відповідали на запитання інтелектуального конкурсу, виявляли свої знання в області допомоги другій половині, терли моркву, відгадували пісні – чого тільки не було!!!
     Кожна команда гідно виконала всі поставлені перед нею нелегкі завдання, продемонструвала свої творчі та інтелектуальні здібності, але переможець має бути один, і цього разу перемогу здобули дівчата!

     З давніх - давен Україна славиться величними святами та обрядами.

     Одним із свят, яке завжди відзначали наші прадіди, було свято Андрія, особливо важливе для молоді.

     Ввечері напередодні андрія молодь збиралася на вечорниці.

     Таке святкове дійтво відбулося 12 грудня в гуртожитку №1, яке підготували учні груп 20,10, 16-Т, 14.

Також святкове дійтво відбулося 12 грудня в гуртожитку №2.

Учні та педагоги училища долучалися до громадян міста, які віддали шану воїнам 44-ої окремої артилерійської бригади. Захід організовано з нагоди виведення підрозділів артилерійської бригади із зони операції об'єднаних сил на Сході України.

     Карбуючи крок, під звуки маршу пройшли мужні захисники, завдяки яким ми в мирних умовах навчаємося і працюємо.

Слава і шана нашим воїнам!

     14 листопада 2019 року в м. Тернополі, у Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя відбулися спортивні ігри з настільного тенісу. Команда дівчат ТВПУ сфери послуг та туризму здобула ІІІ місце серед професійно-технічних навчальних закладів області.

     Також вітаємо Чіп Валерію з здобуттям ІІ місця в індивідуальному заліку.

Бажаємо подальших успіхів і натхнення!!!

     31 жовтня 2019 року в учнівській вітальні відбувся конкурс "Красуня - 2019".

     Краса - це не лише гарна зовнішність людини, але й вміння себе подати, її талант і розум.

     До складу журі, якому довелося робити нелегкий вибір, увійшли Наталя Ярославівна Явор, Марія Іванівна Ломіковська, Марія Андріївна Кузик, Володимир Григорович Гефко.

     Титул "Красуня - 2019" здобула учениця групи №14-Т - Троцька Софія.

     Фотомоделлю стала Щербак Ліза учениця групи №34.

     Гудь Наталя, учениця групи №30 перемогла у номінації "Грація".

     Струк Марія, учениця групи №26 - у номінації "Талант".

     Соя Ніна, учениця групи №14 - у номінації '"Елегантність".

     Антонюк Вікторія, учениця групи №24 - у номінації "Чарівність".

     Захід підготували вихователі гуртожитку №1

   

Вітаємо переможців!

Підсумки Міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених», що проходив упродовж 15-24 жовтня 2019 року серед художніх колективів навчальних закладів м. Тернополя:

Номініція «Патріотична проза і поезія»

  • Народний поетичний театр « Рампа»

          (керівник  Бартків Олеся Дмитрівна)

                                              (II  місце)

Номінація « Патріотична проза і поезія»

  • Вокальний дует у складі Худи Павла та Карпів Катерини

                                              (III  місце) 

  • Вокальний дует у складі Худи Павла та Запухляк Аліни

           (керівник Чикалов  Олександр  Дмитрович)

                                              (III  місце) 

Номінація «Краще художнє виконавство»

  • Народний художній вокальний ансамбль «Мальви»

           (керівник Чикалов  Олександр  Дмитрович)

     25 вересня 2019 року учасники театру мод «Феєрія краси» під керівництвом Горобець Л.П., педагоги нашого навчального закладу Теребенець Л.В., Пташник Н.Б. презентували колекції та квіткові вироби, підготовлені учнями та майстрами виробничого навчання з професій кравець, закрійник, флорист, квіткар, на ІХ Бібліофесті «Бібліотеки – громаді. Відкритий простір». Захід проходив в Українському домі «Перемога» м. Тернополя. Гості та учасники бібліофесту були вражені задумом проекту та майстерністю, з якою виконані презентовані роботи: колекція  швейних виробів - «Калина», флористична - «Щаслива українська родина», фотозона.

    Явище булінгу сьогодні, ніби лавина, стрімко поширюється в дитячому середовищі, що є дуже небезпечним і тягне за собою тривалі негативні наслідки для учнів, інколи віддалені в часі.

     З метою запобігання й подолання проблеми булінгу в учнівському середовищі з 16 вересня 2019 року до 19 вересня 2019 року в навчальному закладі проводилися інформаційні лекції. У рамках тижня «Стоп булінг» з нашими учнями зустрілися та провели бесіди працівники відділів Головного територіального управління юстиції у Тернопільській обл. Дмитрусь О.Я., Кузь Т.В. та Мельничук А.Є.

    Дипломом нагороджено народний театр “Рампа” ТВПУ сфери послуг та туризму, лауреата у номінації “Сценічне втілення”, ІІ етапу IV Міжнародного проекту конкурсу “Тарас Шевченко єднає народи” у номінації “Діалог культур: відеоформат читаної поезії Шевченка українською мовою”.

     24 травня 2019 року у Тернопільському академічному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка проходив фестиваль для обдарованої та талановитої молоді "Гордість та надія Тернопілля".

     Наш навчальний заклад представляли Чернявська Вікторія, учениця групи №23, переможець ІХ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач Бриняк С.М.) та Плесюк Вікторія, учениця групи №34, переможець ХІІ відкритого чемпіонату України з перукарського мистецтва "Золотий лев" (диплом ІІІ ступеня) (майстер виробничого навчання Бердей В.Д.).

     Учасники фестивалю отримали від голови Тернопільської ОДА Барни С.С. грамоти та цінні подарунки

Бажаємо вам подальших творчих успіхів!!!

     З нагоди відзначення Дня Героїв України в училищі 23 травня 2019 року пройшла зустріч педагогічного колективу із ветераном – комбатом УПА Теодором Григоровичем Дячуном, уродженцем Тернопілля, який презентував свою книгу «Тернистий шлях до волі».

     Учні та педагогічні працівники продовжили відзначення Дня Героїв урочистою ходою у вишиванках, що завершилась патріотичним концертом на площі Героїв Євромайдану.

15 квітня 2019 року учні групи №23 разом із майстром в\н Явор Н.Я., вихователями Бригадир Л.А., Чернихівською Т.О., заступником директора Іваницькою С.В. взяли участь у всеукраїнській акції “За чисте довкілля”, впорядкувавши закріплену територію по вулиці Транспортній. Учні усвідомлювали, що прибираючи від сміття ділянку, роблять добру справу - зберігають нашу планету для себе й для нащадків. Чисте довкілля – наше здоров’я, комфортне життя. Дякуємо учням за усвідомлену громадянську позицію.

     9 квітня 2019 року учні групи №20, які опановують професію “Кравець”, відвідали управління ДСНС України у Тернопільській області, де оглянули пожежно-технічну виставку, ознайомилися із засобами, інструментами сучасного пожежогасіння, оснащенням пожежних машин.

     Відповідальний працівник управління провела екскурсію залами виставки – музею, наголосила на обережному, відповідальному поводженні з різними приладами, з вогнем у побуті, щоб запобігти пожежі.

     Учні побажали відважним вогнеборцям, відданим своїй справі фахівцям: “Сухих рукавів!”. Подякували за те, що допомагають і рятують громадян.

     Актова зала училища була переповнена глядачами. Учні та педагоги з нетерпінням чекали на виступ самодіяльних артистів під гаслом «В єдності сила народу». 21 березня 2019 року ми стали свідками феєричного розмаїття талантів нашого навчального закладу.

     Із захопленням слухали читців народного поетичного театру «Рампа» під керівництвом Олександри Бартків, гучно аплодували учасникам народного вокального ансамблю «Мальви» (керівник Олександр Чикалов), вразили злагодженістю, пластикою, синхронністю рухів учасники народного художнього театру «Феєрія краси» (керівник Любов Горобець) та естрадно-танцювального колективу «Імпульс» (керівник Єлизавета Горбачова).

     Гармонійно, професійно-музикально лунали пісні у виконанні хору (керівник Олександр Чикалов). Глядачів вразили нові колекції одягу «Шкільні мотиви» (форма НУШ) «На прогулянку з Дружком» (спортивна), розроблені і пошиті під керівництвом Богуславець Л.А., Макух О.П., Теребенець Л.В.. Дефілювали на подіумі не лише учениці-моделі, а й діти працівників училища.

     Свято мистецтва, краси, талантів вдалося! Наша сила в єдності!

19 березня 2019 року в м. Тернополі по вулиці Леся Курбаса 13, у Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, відбулися обласні фінальні змагання з волейболу. Команда дівчат ТВПУ сфери послуг та туризму здобула ІІ місце серед професійно-технічних навчальних закладів.      

Вітаємо дівчат з призовим місцем!

     Країна - це люди, які її захищають. 14 березня в Україні відзначають День добровольця.

Саме в цей день, 5 років тому перші 500 бійців - добровольців Самооборони Майдану вирушили на тренувальну базу, аби в подальшому захищати Батьківщину від ворога. Своїм прикладом вони надихнули країну на зміни.

    З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України учні групи №16 разом із класним керівником Ількевич Т.І. взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня українського добровольця, що проходили в обласній філармонії.

Доброволці, честь і шана вам!

Дякуємо за мужність і патріотизм!

26 лютого 2019 року у приміщенні учнівської вітальні "Лелітка" відбувся вечір поезії "Сім струн я торкаю, струна по струні ..." на вшанування пам'яті Лесі Українки, яка співаючи пісні, ховаючи свою журбу, обминаючи терни, шукала щасливу квітку своєї мрії, крокувала у весняному полоні свого життя, лагідно торкаючись чарівних струн поезії.

     Вечір підготувала вихователь гуртожитку №1 Грицишин Л.І. з учнями групи №20, групи №23.

Афганська війна - це події, які ніхто і нколи не зможе стертиз пам'яті тих солдатів, які служили там. З пам'яті тих матерів, які гарячими сльозами плакали, не маючи ні однієї звістки про свого сина. В очах воїнів - афганців Афганістан - це синонім людского лиха, справжнього пекла: палючого сонця, спекотного вітру. Пісок, що не дає дихати, і ... завжди хочеться пити

     Сьогодні, 20 лютого 2019 року Україна вшановує память загиблих Героїв Майдану. За те, що хотіли жити у вільній країні, за те, що хотіли жити у своїй країні, за європейське майбутнє України вони віддали найдорожче - життя.

      З метою увічнення великої людськості, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави та гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, дирекція, педагогічні працівники та учні училища взяли участь у вічі - реквіємі та покладанні квітів до пам'ятника Героїв Небесної Сотні, шо проходив на Площі Героїв Євромайдану.

 

Вічна пам'ять Героям...

Памятаймо їхній подвиг!

   У лютому виповнилося п'ять років з часу трагічних подій Майдану 2014 року, коли злочинна влада Януковича розпочала війну проти власного народу. Були розстріляні кращі представники української нації - Герої Небесної Сотні.

     Завідувач бібліотекою Ніканович Г.К. 21 лютого 2019 року для учнів групи №25 провела бібліотечний урок, присвячений вшануванню пам'яті Героїв.

     27 лютого 2019 року відбувся виховний захід "Герої не вмирають...Небесна сотня" за участі учнів групи №13 та учнів групи №36 і класних керівників Кузик М.А. та Зінченко Н.В. Метою якого було вшанувати пам'ять людей різного віку, яких було вбито 10 - 20 лютого 2014 року.

Пам'ять про мертвих оберігає живих...

    Цього року 15 лютого виповнилося 30 років як завершилась ця війна. Тому метою заходу було розширити знання про історичні події афганської війни, виховати повагу до трагічної сторінки нашої історії, відати данину пам'яті полеглим воїнам - афганцям у гуртожитку №1 27 лютого 2019 року був проведений виховний захід "Афганістан болить в душі моїй" за участі учнів групи №16. Захід провела вихователь Чернихівська Т.О.

 

дним із напрямків діяльності Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є формування в учнівської молоді уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, популяризувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров’я.

     13 лютого 2019 року фахівці із соціальної роботи Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із студентами-практикантами Тернопільського педагогічного університету імені В.Гнатюка провели тренінг з популяризації здорового способу життя «Майбутнє варто планувати».

      У ході заходу учні отримали надійні джерела інформації : буклети та листівки. Молоді люди, на основі наданої інформації, матимуть змогу приймати правильні і виважені рішення стосовно збереження власного здоров’я.

Даний захід був спрямований на те, щоб молодь усвідомила особисту відповідальність за стан здоров’я та планування подальшого життя.

Кожна людина в своєму житті здійснює як толерантні, так і не толерантні вчинки. Але здатність поводитися толерантно може стати особливою рисою, і таким чином, допоможе забезпечити успіх у спілкуванні: З цією метою. 15 жовтня 2018 р. відбулось відкрите засідання клубу «Культурна поведінка», присвячене Міжнародному дню толерантності, на тему «Толерантність – риса сучасної людини». Керівник клубу Грицишин Л.І. У засіданні взяли участь учні груп 10,13,23,30. 14 листопада 2018 року в актовій залі училища відбулась поетична вистава “Червона калина на жовтому листі” присвятчена 100 – річчю ЗУНР. Сценічна адаптація – поетичний театр “Рампа” (Анастасія Баран – 36 гр., Богдан Багрій – 33 гр., Вікторія Чернявська, Владислав Кікта – 23 гр., Євген Христинич – 13 гр., Павло Худа – 14Т гр., Роксолана Леськів – 40 гр., Вероніка Рак). Керівник – Бартків Леся Дмитрівна 30 жовтня 2018 року відбувся бібліотечний урок “У серці - Україна”, який для учнів групи №10 провела зав. бібліотекою Ніканович Г.К. Учні слухали пісні на вірші Т.Г. Шевченка а також читали поезію українських поетів. 20 жовтня – День боротьби з раком молочної залози.      Відомо, що найкраще лікування – це профілактика. Адже завжди легше попередити захворювання, абож виявити його на ранніх стадіях. З цією метою 29 жовтня для учнів груп: 24,30,35,40 відбулося відкрите засідання клубу “Здоров'я” (керівник Юхно Неля Дмитрівна) на тему: “Зволікання ціною в життя”.      Асистент кафедри онкології, променевої діагностики та терапії та радіаційної медицини ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського Нітефор Лариса Василівна ознайомила учнів з методами ранньої діагностики раку молочної залози.      Окрім того загострила увагу на впливі сонячної активності та соляріїв, що нині користуються особливою популярністю серед молоді; на розвиток раку шкіри і, зокрема меланоми. У день Господнього Вознесіння 17 травня 2018 року в актовій залі училища відбувся авторський концерт композитора Юрія Кіцили,  присвячений світлій пам’яті  поета Володимира Вихруща.      Щорічно навесні тернополяни згадують відомого  земляка–вченого, економіста, поета, знакову для України особистість.      Ці спогади – це пісні, написані на слова Поета, які лунають у найбільших мистецьких залах Тернополя. Цьогоріч наше училище мало честь прийняти в себе шанованих гостей. На вечорі звучали твори, зібрані у символічний букет “Квіти для мами”. Під час концерту лунали пісні в авторському виконанні Юрія Кіцили, викладача Тернопільського обласного державного музичного училища імені С. Крушельницької, композитора, заслуженого діяча мистецтв України.  А також душевно, тепло й проникливо виконав їх Микола Блаженко, актор, вокаліст Тернопільського обласного академічного театру ім. Т. Шевченка, заслужений артист України.      Присутні на вечорі почули пісні, написані на вірші Анатолія Вихруща, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, поета.      Анатолій Володимирович подарував директорові училища збірки творів та відеозаписи концертів, приурочені вшануванню пам’яті В.П. Вихруща. 10 травня 2018 року класним керівником Ількевич Т.І. було підготовлено та проведено урок відео-презентацію "Ми живемо щоб пам'ятати..." до Дня пам'яті та примирення.      Мета: виховувати мужність, почуття патріотизму, любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої світової війни; ознайомити учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховувати почуття любові до своєї землі; усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь. 3 квітня 2018 року учні групи №10 разом з майстрами виробничого навчання Суп І.З. та Карташовою Л.Ф. відвідали Тернопільську обласну бібліотеку для молоді, де взяли участь у правовому театрі, що проходив у рамках проекту “Поліс”. В рамках проведення місячника правових знань і правової освіти та з метою правової інформованості учнів 22 квітня 2018 року відбулася зустріч інспектора ТВПГУ НП в Тернопільській області лейтенанта поліції Гайдуцької Марії Василівни з учнями груп №23 та №11Т на тему "Профілактика вживання неповнолітніми наркотичних і психоактивних речовин. Правова відповідальність неповнолітніх". 28 березня 2018 року відбулася духовна година з отцем Орестом Глубішем, редактором газети "Божий сіяч" та викладачем духовної семінарії на тему: "Відносини між дівчиною і хлопцем", яку організувала завідувач бібліотекою Ніканович Галина Констянтинівна. Були присутні учні груп №30, 31, 33.      Цьогорічний творчий звіт колективів художньої самодіяльності «Україна понад усе!» був присвячений 100-річчю Української революції 1917-1920 років. Тема виборювання і відстоювання незалежності є актуальною і в наш час. Творчий захід пройшов на хвилі патріотичного піднесення. Атмосферу української революції, що відбулася 100 років тому, передали учасники народного поетичного театру «Рампа», вокального ансамблю «Мальви», театру танцю «Імпульс», театру моди «Феєрія краси».      Творчий звіт підготували художні керівники училища, а свої таланти демонстрували учні І-ІІ курсів навчального закладу.   15 березня 2018 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбулися обласні зональні ігри з волейболу серед юнаків закладів ПТНЗ. Вітаємо команду нашого навчального закладу, що здобула ІІІ місце.   1 березня 2018 року в м. Тернополі по вулиці Леся Курбаса 13, у Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, відбулися обласні фінальні змагання з волейболу. Команда дівчат ТВПУ сфери послуг та туризму здобула ІІІ місце серед професійно-технічних навчальних закладів.      Вітаємо дівчат з призовим місцем!   28 лютого 2018 року в актовій залі навчального закладу відбулася зустріч із представником уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимиром Шевченко та представником правозахисної організації "Тернопільська правозахисна група" Андрієм Крижанівським на тему "Як не стати жертвою неправомірної дії".       14 лютого 2018 року відбувся загально-училищний захід приурочений Дню закоханих «Листи кохання». Захід підготували та провели учні групи №16 (класний керівник Теребенець Л.В.), учасники вокального ансамблю «Мальви» (керівник Чекалов О.Д.), поетичного театру «Рампа» (керівник Бартків О.Д.), театру моди «Феєрія краси» (керівник Горобець Л.П.) та театру танцю «Імпульс» (керівник Горбачова Є.В.). Керівнику групи вдалося доцільно обрати відповідно до теми матеріал, а художніми керівниками форму проведення заходу.      Свято закоханих – це свято любові, миру доброти, чесності, веселощів і саме через листи кохання, а також номери художньої самодіяльності учасники донесли присутнім розуміння почуття кохання, любові, прихильності. І нехай ці почуття крокують поруч із нами усе життя.       30 січня 2018 року група №33 (класний керівник Шуль Х.З.) разом із художніми керівниками провели загально-училищний виховний захід приурочений пам'яті героїв Крут. Бій під Крутами став праобразом мужності та відваги для українського народу. Захід пройшов на одному диханні. Присутні учні, стали ніби безпосередніми учасниками тих подій і зрозуміли, що сьогоднішня молодь як і студенти, що загинули під Крутами, повинна взяти на себе відповідальність за майбутнє держави. Свобода, Єдність, Незалежність - ці неперехідні цінності були, є і будуть.       22 січня 2018 року у навчальному закладі група №13 (класний керівник Брик Ю.Р.) був проведений літературно-музичний захід "День Соборності України", метою якого є виховання молоді у дусі патріотизму, поваги до своєї держави, розуміння учнями людської свободи, громадянської гідності, гордості за державу, показано історичну значущість воз'єднання українських земель для сьогоднішнього становлення української державності. У підготовці та проведенні заходу взяли участь учасники народного художнього поетичного театру "Рампа" (керівник Бартків О.Д.) та народного вокального ансамблю "Мальви" (керівник Чикалов О.Д.).        В рамках тижня приуроченого правам людини і дитини відбулась зустріч з юристами Тернопільського міського центру надання вторинної правової допомоги, начальник відділу Максимюк І.Й., головним спеціалістом Нуждою С.Р., які в ігровій формі познайомили учнів з їх правами та обов'язками.