• м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 26
  • 0352 52-40-55
  • tvpu_spt@ukr.net
Андріанова Віра Юріївна

Андріанова
Віра Юріївна

майстер виробничого навчання за професією манікюрник, викладач спеціальних предметів
Бартошак Валентина Олексіївна

Бартошак
Валентина Олексіївна

майстер виробничого навчання за професією агент з організації туризму, викладач спеціальних предметів
Бердей Вікторія Дмитрівна

Бердей
Вікторія Дмитрівна

майстер виробничого навчання за професією перукар, викладач спеціальних предметів
Ващишин Олена Володимирівна

Ващишин
Олена Володимирівна

майстер виробничого навчання за професією кравець
Гевко Юлія Петрівна

Гевко
Юлія Петрівна

майстер виробничого навчання за професією флорист, квіткар
Гогусь Людмила Володимирівна

Гогусь
Людмила Володимирівна

майстер виробничого навчання за професією кравець
Гуйда Ольга Ярославівна

Гуйда
Ольга Ярославівна

майстер виробничого навчання за професією перукар, викладач спеціальних предметів
Діхтяр Жанна Степанівна

Діхтяр
Жанна Степанівна

майстер виробничого навчання за професією кравець, викладач спеціальних предметів
Кісельова Ірина Степанівна

Кісельова
Ірина Степанівна

майстер виробничого навчання за професією перукар, викладач спеціальних предметів
Козуб Дмитро Петрович

Козуб
Дмитро Петрович

майстер виробничого навчання за професією штукатур, лицювальник-плиточник
Ломіковська Марія Іванівна

Ломіковська
Марія Іванівна

майстер виробничого навчання за професією агент з організації туризму
Макух Оксана Петрівна

Макух
Оксана Петрівна

майстер виробничого навчання за професією кравець, закрійник
Мельник Лариса Йосипівна

Мельник
Лариса Йосипівна

викладач професійно-теоретичної підготовки
Ониськів Ольга Миронівна

Ониськів
Ольга Миронівна

майстер виробничого навчання за професією флорист квіткар
Пташник Наталія Броніславівна

Пташник
Наталія Броніславівна

майстер виробничого навчання за професією флорист, квіткар
Рак Олена Вікторівна

Рак
Олена Вікторівна

майстер виробничого навчання за професією манікюрник
Ремізовська Тамара Миколаївна

Ремізовська
Тамара Миколаївна

завідувач бібліотекою викладач спеціальних предметів
Рихлевич Лілія Ігорівна

Рихлевич
Лілія Ігорівна

майстер виробничого навчання за професією адміністратор викладач спеціальних предметів
Рімкевічіус Наталія Петрасівна

Рімкевічіус
Наталія Петрасівна

майстер виробничого навчання за професією візажист
Романець Надія Федорівна

Романець
Надія Федорівна

майстер виробничого навчання за професією перукар