Майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних предметів

 

 

 

Атаманчук Ірина Степанівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар,

викладач спеціальних предметів

 

 

 

 

Барабух Анна Дмитрівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар

 

 

 

Бердей Вікторія Дмитрівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар,

викладач спеціальних предметів

 

 

 

 

Ващишин Олена Володимирівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

 

Гевко Юлія Петрівна

майстер виробничого навчання

за професією флорист, квіткар

 

 

 

 

Гогусь Людмила Володимирівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

Гуйда Ольга Ярославівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар,

викладач спеціальних предметів

 

 

 

 

Гуска Мирослава Іванівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

 

Давидова Вікторія Владиславівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

Діхтяр Жанна Степанівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець,

викладач спеціальних предметів

 

 

 

 

Жеребний Ігор Степанович

майстер виробничого навчання

за професією фотограф(фотороботи)

 

 

 

 

Іванцик Оксана Євгенівна

викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

 

 

 

Карташова Любов Федорівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

Козуб Дмитро Петрович

майстер виробничого навчання

за професією штукатур, 

лицювальник-плиточник, маляр

 

 

 

Конарська Оксана Миронівна

майстер виробничого навчання

за професією візажист,

викладач спеціальних предметів

 

 

 

 

Ломіковська Марія Іванівна

майстер виробничого навчання

за професією агент з організації туризму

 

 

 

 

Макух Оксана Петрівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець, закрійник

 

 

 

 

 

Мельник Лариса Йосипівна

викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

 

 

 

Пташник Наталія Броніславівна

майстер виробничого навчання

за професією флорист, квіткар

 

 

 

 

Рак Олена Вікторівна

майстер виробничого навчання 

за професією перукар

 

 

 

Ремізовська Тамара Миколаївна

майстер виробничого навчання

за професією штукатур,

лицювальник-плиточник, маляр

 

 

 

 

Романів Стефанія Кирилівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

 

Сава Наталія Степанівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

Сироїжко Ольга Мирославівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар

 

 

 

 

Славопас Оксана Миронівна

викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

 

 

 

Суп Інна Зіновіївна

майстер виробничого навчання

за професією кравець

 

 

 

 

Теребенець Любомира Василівна

викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

 

 

 

Шуль Христина Зіновіївна

майстер виробничого навчання

за професією адміністратор

 

 

 

 

Явор Наталія Ярославівна

майстер виробничого навчання

за професією оператор комп'ютерного набору

 

 

 

 

Янчук Марія Борисівна

майстер виробничого навчання

за професією кравець, закрійник

 

 

 

 

Ярова Мирослава Альбінівна

майстер виробничого навчання

за професією перукар