Будемо навчатись мови золотої…

15.11.2019

Без категорії

Коментарі Вимкнено до Будемо навчатись мови золотої…


     9 листопада, у День української писемності та мови, традиційно стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який проводиться за підтримки Міністерства освіти  та науки та Ліги українських меценатів. Щорічна кількість учасників – понад 5 млн. із 20-ти  країн світу.

     Перший етап Конкурсу проходив в училищі 11 листопада 2019 року. У ньому взяли участь учні груп I, II, III курсів. Метою випробувань  є не лише перевірка знань з української  мови, а також солідарність з усіма, хто любить і шанує  рідне слово.

      «Ну що б, здавалося, слова…» - під такою назвою 14 листопада 2019 року відбувся в училищі відкритий виховний захід, приурочений до Дня  української писемності та мови. У виконанні учнів лунало полум’яне слово Т. Шевченка та І. Франка, життєствердна  поезія Лесі Українки. Учасники мовного свята донесли усвідомлення великої ваги рідної мови і особисту відповідальність за неї перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

      Виховний захід підготували учні групи № 35 ( класний керівник Славопас О. М.), учасники вокального ансамблю « Мальви» ( керівник Чикалов О.Д.), поетичного театру  « Рампа» ( керівник  Бартків О.Д.), та театру моди « Фейєрія краси» ( керівник Горбачова Є.В.)